www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۱۲ 1393/11/23

نصرآزدانی: کار سختی در جام باشگاه‌های آسیا داریم /رقابت در وزن سوم المپیك سنگین بود

تورنمنت بین المللی امارات با قهرمانی نمایندگان کشورمان در اوزان مختلف به پایان رسید که علیرضا نصر آزادانی ملی‌پوش وزن 74- کیلوگرم كشورمان با انصراف مسعود حجی‌زواره در فینال، طلایی شد. تكواندوكار وزن 74- كیلوگرم تیم ملی و دانشگاه آزاد گفت: تیم دانشگاه، این دوره بازیکنان با تجربه و خوبی دارد و تمام هدف ما […]

تورنمنت بین المللی امارات با قهرمانی نمایندگان کشورمان در اوزان مختلف به پایان رسید که علیرضا نصر آزادانی ملی‌پوش وزن 74- کیلوگرم كشورمان با انصراف مسعود حجی‌زواره در فینال، طلایی شد.

تكواندوكار وزن 74- كیلوگرم تیم ملی و دانشگاه آزاد گفت: تیم دانشگاه، این دوره بازیکنان با تجربه و خوبی دارد و تمام هدف ما حفظ قهرمانی دوره گذشته است اما شهرداری‌ورامین نیز تیمش را تقویت كرده و قطعا کار دشواری را خواهیم داشت.

به گزارش “رزم نیوز” ، تورنمنت بین المللی امارات با قهرمانی نمایندگان کشورمان در اوزان مختلف به پایان رسید که علیرضا نصر آزادانی ملی‌پوش وزن 74- کیلوگرم كشورمان با انصراف مسعود حجی‌زواره در فینال، طلایی شد.

وی درباره تورنمنت بین‌المللی امارات به سایت فدراسیون تكواندو گفت: رقابت‌های خوبی بود و خوشبختانه توانستم 10 امتیاز لازم را برای افزایش رنكینگ المپیكی‌ام کسب کنم.متاسفانه در فینال مسعود حجی‌زواره به دلیل آسیب‌دیدگی نتوانست مبارزه كند.

قهرمان‌جهان و آسیا در رابطه با تغییر وزن المپیكی‌اش اظهار داشت: پیش از این در وزن سوم المپیک یعنی 80- مبارزه می‌کردم اما وزن خودم 74-کیلوگرم بود، به همین دلیل در فینال و مرحله‌های پایانی به دلیل اختلاف وزن 10 – 12 كیلویی با حریفانم نمی‌توانستم نتیجه دلخواه را کسب کنم و این وزن برای من سنگین بود، به همین دلیل با مشورت كادر فنی، رنكینگم را به وزن‌دوم المپیك انتقال دادم. هرچند در این وزن خیلی عقب‌تر از اسبقی و معتمد هستم اما سعی می‌کنم این اختلاف را جبران كنم.

وی كه در جام باشگاه‌های تكواندوی آسیا به عنوان بازیكن تیم دانشگاه‌آزاد بر روی شیاپ‌چانگ می‌رود در آستانه آغاز این رقابت‌ها تصریح کرد: دو تیم دانشگاه‌آزاد و شهرداری‌ورامین مانند دوره‌های گذشته از تیم‌های اصلی و قدرتمند هستند که پیش بینی می‌كنم هر دو به فینال می‌رسند. تیم دانشگاه، این دوره در هر 5 وزن بازیکنان با تجربه و قدرتمندی دارد و تمام هدف ما حفظ قهرمانی دوره گذشته است اما با توجه به اینكه شهرداری‌ورامین تیمش را نسبت به دوره قبل تقویت كرده قطعا کار دشواری را خواهیم داشت.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.