www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۹:۳۰ 1398/12/13

نبرد سوم جیپسی کینگ و بمب افکن برنزی در تابستان!

فیوری و وایلدر اواخر تیر ماه ۹۹ در لاس وگاس برای سومین بار به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، اگر شاهد دو مبارزه پیشین بین تایسون فیوری (۳۰-۰-۱) و دیانتِی وایلدر (۴۲-۱-۱) دو غول سنگین وزن بوکس بوده باشید مطمئناً هیجان را با تمام وجود حس کرده اید و از آن لذت بردید. اگر این طور است باید بگوییم که این مبارزه یک سکانس سومی هم خواهد داشت که در تابستان پیش رو شاهدش خواهیم بود.
طبق یک بند در قرارداد مبارزه دوم بین وایلدر و فیوری، بمب افکن برنزی در صورت باخت می تواند در فاصله ۳۰ روز درخواست یک مبارزه دیگر برابر فیوری را بدهد که بنا به گفته شنی فینکل مدیر برنامه های وایلدر این اتفاق رخ داده است و آنها بار دیگر رخ در رخ یکدیگر خواهند ایستاد‌.
بر این اساس فیوری و وایلدر بامداد یکشنبه ۲۹ تیر ۹۹ و در لاس وگاس ایالات متحده امریکا برای سومین تقابلشان قدم به رینگ خواهند گذاشت.
مبارزه اول بین دو بوکسر دسامبر سال ۲۰۱۸ برگزار شد که پس از ۱۲ راند مبارزه رای داوران مساوی بود.
مبارزه دوم هم فوریه امسال برگزار شد که تایسون فیوری در یک مبارزه یک طرفه موفق شد با ناک اوت فنی وایلدر را شکست دهد و قهرمان جدید سنگین WBC شود.

نظر شما درباره سومین مبارزه بین فیوری و وایلدر چیست؟ آیا اصلاً خواهان برگزاری سومین نبرد بین آنها هستید؟ پیش بینی شما درباره مبارزه سوم بین آنها چیست؟ کدام یک برنده این مبارزه خواهد بود؟

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.