www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۰:۴۸ 1398/09/18

نبرد بر سر سه کمربند قهرمانی!

عثمان، هالووی و نونس برا دفاع از عناوین خود در رویداد بزرگ UFC 245 وارد هشت ضلعی می شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد UFC 245 بامداد یکشنبه ۲۴ آذر ۹۸ (14 دسامبر 2019) به میزبانی ورزشگاه T-Mobile Arena لاس وگاس برگزار خواهد شد.

در تیتر این رویداد کامارو عثمان (۱۵-۱) قهرمان دسته ولترویت یو اف سی پس از حدود ۹ ماه دوری از قفس سرانجام برای اولین دفاع از کمربند قهرمانی خود قدم به هشت ضلعی می گذارد تا با کولبی کاوینگتون مبارزه کند. عثمان در ماه مارس و در رویداد UFC 235 توانست در یک مبارزه دیدنی تایرون وودلی را مغلوب کند و کمربند قهرمانی را تصاحب کند. او سپس به دلیل آسیب دیدگی و پیگیری روند بهبودی خود بیش از ۹ ماه از قفس دور بوده اما این دوری سرانجام پایان یافته و او در رویداد UFC 245 قدم به کیج خواهد گذاشت. رقیب کابوس نیجریه ای، کولبی کاوینگتون (۱۵-۱) امریکاییست. کاوینگتون در رویداد UFC 225 توانست با غلبه بر رافائل دوس آنجوس کمربند قهرمانی موقت این دسته را به دست آورد اما سپس از این عنوان خلع شد. او در مبارزه بعدی خود موفق شد رابی لاولر را مغلوب کند و جواز مبارزه بر سر عنوان قهرمانی را به دست آورد.
در مبارزه ماقبل نبرد اصلی که جدال بر سر عنوان قهرمانی پر وزن است، مکس هالووی (۲۱-۴) برای چهارمین دفاع از کمربند قهرمانی این دسته وارد قفس خواهد شد تا به مصاف الکساندر وُلکانوفسکی (۲۰-۱) استرالیایی مشهور به هالک برود.
در دیگر مبارزه حساس این رویداد آماندا نونس (۱۸-۴) قهرمان دو دسته خروس وزن و پر وزن زنان یو اف سی برای پنجمین دفاع از کمربند قهرمانی خروس وزن خود به مصاف جرمین د رَندِیمی (۹-۳) از هلند خواهد رفت. ماده شیر برزیلی و بانوی آهنین هلندی پیش از این یک بار در سال ۲۰۱۳ و در رویداد UFC: Fight for the Troops 3 به مصاف یکدیگر رفتند که در آن مبارزه نونس با ناک اوت فنی در همان راند نخست برنده شد و اکنون جدال دوم بین آنها از حساسیت بالاتری نیز برخوردار است.
برنامه کامل رویداد UFC 245 بدیت شرح می باشد:

مبارزات مقدماتی اول:
میان وزن: پانهیل سوریانو برابر اُسکار پیچوتا
مگس وزن زنان: جسیکا آی برابر ویویانه آرائوجو
مگس وزن: برندون مورِنو برابر کای کارا فرانس
پر وزن: چِیس هوپِر برابر دنیل تیمور

مبارزات مقدماتی دوم:
ولترویت: مت براون برابر بن ساندرز
میان وزن: یان هاینیش برابر عُمَری اخمدوف
خروس وزن زنان: کِتلین ویرا برابر ایرِنِه آلدانا
ولترویت: جف نیل برابر مایک پِری

مبارزات اصلی:
خروس وزن: پتر یان برابر اورایاه فیبِر
خروس وزن: مارلون مورائس برابر ژوزه آلدو
مبارزه عنوان قهرمانی خروس وزن زنان: آماندا نونِس برابر جرمین د رَندِیمی
مبارزه عنوان قهرمانی پر وزن: مکس هالووی برابر الکساندر وُلکانوفسکی
مبارزه عنوان قهرمانی ولترویت: کامارو عثمان برابر کولبی کاوینگتون

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.