www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۵۱ 1400/11/02

نایب قهرمان آسیا مربی تیم ملی بوکس شد

نایب قهرمان سابق آسیا به کادرفنی تیم ملی بوکس اضافه شد.

 به گزارش پایگاه خبری رزم آور , دور جدید تمرینات تیم ملی بوکس از هفته گذشته آغاز شد و این تمرینات با یک اتفاق جالب و غیرمنتظره همراه بود.

جاسم دلاوری ملی‌پوش اسبق بوکس ایران که مدال نقره آسیا را در کارنامه دارد و یکی از بهترین سنگین وزن‌های دهه گذشته بوکس به شمار می‌رود، به عنوان مربی به کادرفنی تیم ملی اضافه شد.

پیش از این غلامرضا کریمی، همایون امیری، اصغر اشرفی، محمود نهتانی و شهرام فاتح به عنوان مربی در تیم ملی بوکس فعالیت می‌کردند. هدایت تیم ملی بوکس بر عهده علیرضا استکی است.

بوکسور‌های کشورمان برای حضور قدرتمند در رقابت‌های قهرمانی آسیا و بازی‌های آسیایی که هر دو در سال آینده برگزار خواهد شد، آماده می‌شوند.

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.