www.khabarrazmavar.ir

در فاصله ۱۵ روز تا انتخابات؛

شناسه خبر : 09:24 1398/08/28

موای‌تای به فدراسیون انجمن‌های ورزشی رفت

وزارت ورزش و جوانان در اقدامی شتابزده، رشته موای تای را از فدراسیون ورزشهای رزمی جدا و مسئولیت آن را به فدراسیون انجمن های ورزشی سپرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در حالی که روز گذشته زمان برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون ورزشی از سوی وزارت ورزش اعلام و امروز هم اسامی کاندیداهای تائید صلاحیت شده به اطلاع عموم رسید، وزارت ورزش در اقدامی تامل برانگیز، رشته موای تای را از این فدراسیون جدا کرد و به مدیریت را به فدراسیون انجمن های رزمی واگذار کرد.

«موای تای» سابقه حضور در فدراسیون انجمن های ورزشی را دارد و نزدیک به چهار سال قبل و پس از انجام کارهای کارشناسی به دلایل مختلف از جمله مدیریت تخصصی به فدراسیون ورزشهای بازگشت. اینکه چرا وزارت ورزش در آستانه انتخابات تصمیم به اتخاذ چنین تصمیمی شده بدون شک به حضور یکی از کاندیداها در انتخابات بستگی دارد. فردی که تصمیم گیرندگان فعلی موی تای مدیریت او را برنمی تابند.

نکته اصلی اینجاست که شایعه این جابجایی از چند روز قبل در بین رشته های رزمی منتشر شده بود و مسئولان فعلی موای تای با انتخاب لیستی از ۲۶ نماینده خود در استانهای مختلف در همین چند روز گذشته، نامه بازگشت به فدراسیون انجمن های ورزشی را دریافت کرده اند.

رفت و برگشت های رشته هایی از این دست که تعدادشان کم هم نیست از این فدراسیون به آن فدراسیون جز لطمه به ورزشکاران و علاقمندان پرشمار آنها ثمره‌ای دیگر نخواهد داشت و متاسفانه کمبود یک مدیریت واحد بر کارشناسی سبک ها و رشته های مختلف رزمی در وزارت ورزش مشهود است.

آخرین اخبار

گام اول احداث مجتمع ورزش های رزمی برداشته شد
گام اول احداث مجتمع ورزش های رزمی برداشته شد
باحضور نمایندگان مجموعه ورزشی آزادی زمین مورد نیاز برای احداث مجتمع ورزشی به فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی تحویل داده شد. این پروژه قرار است بخشی از ساختمان اداری ، تمرینی و خوابگاهی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی را تشکیل دهد.