www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 10:02 1399/10/10

مهدی خدابخشی لیگ برتر تکواندو را از دست داد

تکواندوکار ایرانی تیم ملی صربستان بدون حضور در لیگ برتر ایران راهی این کشور خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مهدی خدابخشی که چندی پیش به همراه همسر صربستانی خود به ایران سفر کرده بود، قصد داشت در لیگ برتر به میدان برود و حتی با یک تیم مطرح نیز وارد گفتگو و به توافقاتی هم دست پیدا کرد، اما بدون مبارزه در لیگ برتر راهی بلگراد خواهد شد.

صوفیه بلغارستان ۱۸ تا ۲۰ فروردین ماه میزبان رقابتهای قهرمانی اروپاست و خدابخشی می‌بایست در این مسابقات تیم ملی صربستان را همراهی کند.

«دراگان» سرمربی تیم ملی این کشور نیز روی طلای ملی پوش ایرانی خود حساب ویژه باز کرده است. اما مشکل اصلی برای مبارزه وی روی «شیء هاپ چانگ» لیگ برتر آسیب دیدگی است و در صورت تشدید این آسیب دیدگی در لیگ ایران، مسابقات صوفیه را از دست خواهد داد.

به همین دلیل وی قید حضور در لیگ ایران را زده و پس از دیدار با خانواده و چند روزی گشت و گذار در شمال کشور، یکشنبه ۱۴ دی ماه تهران را به مقصد بلگراد ترک خواهد کرد.

آخرین اخبار

میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
مدیر تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، تلاش این فدراسیون برای حل مشکل بیمه مربیان و داوران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: از آنجا که مربیگری جزو مشاغل سخت محسوب می شود بهتر است سن بازنشستگی آن به 20 سال کاهش یابد.
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان استانها اعلام کرد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت زیرزمینی فاقد مجوز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) برخورد جدی و قانونی صورت پذیرد.