www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۵۲ 1400/04/08

ملی پوش سامبو: هدفم کسب مدال طلای قهرمانی جهان است

دارنده مدال نقره قهرمانی آسیا ازبکستان در رشته سامبو گفت: تمام تلاشم بر این است که در صورت اعزام به قهرمانی جهان، مدال نقره آسیا را به طلای جهان تبدیل کنم‌.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، محمد سعیدی مدنی در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: در مسابقات قهرمانی آسیا سامبو که خرداد ماه در تاشکند ازبکستان برگزار شد، قرار بود در وزن ۷۹ کیلوگرم رقابت کنم که به دلیل کشیدگی عضله پایم وزن کم کردن را متوقف کردم و مجبور شدم در یک وزن بالاتر یعنی (۸۸ کیلوگرم)  در مسابقات شرکت کنم.

وی گفت: هدف گذاری اصلی من در این تورنمنت بعد از ۳ سال دوری از مسابقات سامبو، کسب مدال طلا بود که به دلیل چند اشتباه فنی در فینال به مدال نقره دست یافتم که البته نتیجه راضی کننده  بود.

مدنی یکی از مشکلات اصلی این رشته را نبود باشگاه تخصصی سامبو در کشور عنوان کرد و افزود: قرار است با همکاری اکبری رییس انجمن سامبو بزودی باشگاه تخصصی این رشته در کشور راه اندازی شود که امیدوارم با تاسیس باشگاه سامبو مشکلات ورزشکاران این رشته به حداقل برسد.

این ملی پوش سامبو ادامه داد: مسابقات قهرمانی آسیا در تاشکند تجربه و تدارکات خوبی برای من بود که در صورت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان که آبان ماه دوباره به میزبانی تاشکند برگزار می شود، با استفاده از این تجربیات مدال نقره خود را به طلا تبدیل کنم.

وی در پایان درباره وضعیت تمرینات خود پس از بازگشت از قهرمانی آسیا تاشکند، افزود: چون رشته اصلی من جودو است و در کنار آن سامبو نیز کار می کنم، تمریناتم را با جدیت بیشتری پیگیری می کنم تا در هر دو رشته عملکرد موفقی داشته باشم.

آخرین اخبار

امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
امیر قهرمان سابق وان چمپیونشیپ را شکست داد + فیلم
تو یکی از سوپرفایت های سنگین وزن رویداد ONE 166، امیر علی اکبری به مصاف آرجان بولار قهرمان سابق سنگین وزن سازمان رفت و تو یه مبارزه کاملاً یه طرفه و به دلیل عدم فعالیت و کم تحرکی بولار، داور مبارزه با دیسکالیفه بولار رو بازنده اعلام کرد.