www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۴۴ 1400/10/04

ملی پوش سامبو بدنبال طلای بازیهای آسیایی در رشته جوجیتسو

عضو تیم ملی سامبو گفت: با توجه به نبودن سامبو در بازیهای آسیایی چین، تلاشم بر این است که با پوشیدن پیراهن تیم ملی در رشته جوجیتسو، برای کسب مدال طلای بازیهای آسیایی این رشته تلاش کنم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، محمدرضا سعیدی مدنی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به حضور نداشتن رشته سامبو در بازیهای آسیایی چین، سعی دارم تمرینات خود را در رشته جوجیتسو و کوراش به صورت جدی دنبال کنم تا با پوشیدن پیراهن تیم ملی در یکی از این دو رشته، حضور پرقدرتی در بازیهای آسیایی چین داشته باشم.

وی گفت: پس از مسابقات قهرمانی جهان سامبو که موفق به کسب مدال برنز شدم، به دلیل آسیب دیدگی یک ماه از تمرینات دور بودم که با انجام کار فیزیوتراپی در حال حاضر شرایط خوبی دارم و تمرینات خود را روی تشک شروع کردم. البته در این مدت نیز با زدن وزنه سعی کردم آمادگی خود را حفظ کنم تا دچار افت بدنی نشوم.

عضو تیم ملی سامبو ایران خاطرنشان کرد: تلاشم بر این است که در مسابقات انتخابی تیم ملی جوجیتسو در وزن 85 کیلوگرم شرکت کنم و با پوشیدن پیراهن تیم ملی برای نخستین بار در این رشته در بازیهای آسیایی چین شرکت کنم. البته به جز جوجیتسو در کوراش نیز تمرینات خود را پیگیری می‌کنم و هدفم پوشیدن پیراهن تیم ملی در این رشته نیز هست تا در صورت امکان در هر دو رشته در بازیهای آسیایی چین حضور قدرتمندی داشته باشم.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.