www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۱:۳۳ 1401/11/19

معرفی نفرات برتر مسابقات ووشو قهرمانی کشور بانوان/ اصفهان قهرمان شد

مسابقات ووشو قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم‌های ملی به منظور اعزام به بازی‎های آسیایی هانگژو و رقابت‌های قهرمانی جهان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، رقابت‌های ووشو قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم‌های ملی اعزامی به بازی‌های آسیایی 2023 در هانگژو و قهرمانی جهان که از صبح دیروز (سه‌شنبه – 18 بهمن ماه) به میزبانی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات آغاز شده بود، بعدازظهر امروز (چهارشنبه – 19 بهمن ماه) با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت.

نتایج کامل این مسابقات در دو بخش ساندا و تالو به صورت زیر است:

بخش ساندا
وزن 48- کیلوگرم:
1- آیدا حیدری از تهران
2- نرگس بهادرانی از سیستان و بلوچستان
3- مهسا فروغی از اصفهان و کبری بیرانوند از لرستان

وزن 52- کیلوگرم:
1- سوگند سنیکایی از مازندران
2- فاطمه پورکعبی از خراسان رضوی
3- مهناز مقدم از زنجان و فاطمه صادقی از اصفهان

وزن 56- کیلوگرم:
1- حنانه رستمی از تهران
2- نصیبه میرشهیدی از گیلان
3- معصومه خاوری از فارس و فائزه میری از خراسان جنوبی

وزن 60- کیلوگرم:
1- محنا رحیمی از کرمانشاه
2- کوثر یحیایی از ایلام
3- سهیلا محسن‌پور از گلستان و ثریا حاجت از گیلان

وزن 65- کیلوگرم:
1- صدیقه دریانی از مازندران
2- سارینا نقش از کردستان
3- مائده هیبتیان از چهارمحال و بختیاری و نادیا اعتمادی مقدم از کهگیلویه و بویراحمد

وزن 70- کیلوگرم:
1- یاسمن باقرزاده از مازندران
2- تارا پورحسن از البرز
3- جوانه صفیاری از گیلان و تینا لطیفی از همدان

وزن 75- کیلوگرم:
1- زینب قطرانی از خوزستان
2- ستاره کیانی از اصفهان
3- پریسا حیدری از قم و یاسمن پیوستی از کرمان

بخش تالو
چانگ چوان:
مهسا سجادی از اصفهان با امتیاز 9.46
فاطمه جزینی از قم با امتیاز 9.28
ساناز چراغی از تهران با امتیاز 9.26

جین شو:
منیره پناهی از اصفهان با امتیاز 9.35
روژین شاه‌محمدی از البرز با امتیاز 9.30
ریحانه خلیلیان از تهران با امتیاز 9.11

چیانگ شو:
ریحانه خلیلیان از تهران با امتیاز 9.32
روژین شاه‌محمدی از البرز با امتیاز 9.31
الیا غرقابی از تهران با امتیاز 9.29

نن دائو:
مینا پناهی از اصفهان با امتیاز 9.45
مریم‌السادات هاشمی از قم با امتیاز 8.81
شهره فریدونی از فارس با امتیاز 8.88

نان چوان:
مینا پناهی از اصفهان با امتیاز 9.30
مریم‌السادات هاشمی از قم با امتیاز 9.20
فاطمه صالحی از فارس با امتیاز 8.86

تای چی چوان:
مرجان کریمی از اصفهان با امتیاز 9.47
معصومه طهماسبی از قم با امتیاز 9.37
زهرا شمسینی از قزوین با امتیاز 8.84

تای چی جین:
معصومه طهماسبی از قم با امتیاز 9.29
مرجان کریمی از اصفهان با امتیاز 9.26
زهرا شمسینی از قزوین با امتیاز 8.84

نن گوئن:
مینا پناهی از اصفهان با امتیاز 9.28
مریم‌السادات هاشمی از قم با امتیاز 9.10
فاطمه صالحی از فارس با امتیاز 8.63

دائوشو:
فاطمه جزینی از قم با امتیاز 9.43
زهرا جلیلی از البرز با امتیاز 9.20
ساناز چراغی از تهران با امتیاز 9.16

گوئن شو:
ساناز چراغی از تهران با امتیاز 9.46
زهرا جلیلی از البرز با امتیاز 9.30
نسیم کمالی از آذربایجان غربی با امتیاز 6.46

رده‌بندی نهایی بخش تیمی این پیکارها به صورت زیر است:
1- اصفهان با شش مدال طلا، دو نقره و دو برنز
2- تهران چهار مدال طلا و چهار برنز
3- مازندران با سه مدال طلا
4- قم با دو مدال طلا، پنج نقره و یک برنز
5- کرمانشاه و خوزستان با یک مدال طلا
6- البرز با پنج مدال نقره
7- گیلان با یک مدال نقره و دو برنز.

آخرین اخبار