www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۱۴ 1398/11/02

مسابقات بوکس انتخابی المپیک در چین لغو شد

به دلیل شیوع یک ویروس در چین، مسابقات انتخابی بوکس برای المپیک توکیو لغو شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از رویترز، مسابقات قاره‌ای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو که قرار بود ماه آینده در ووهان چین برگزار شود، به دلیل شیوع یک ویروس در چین لغو شد.

مقدمات برگزاری مسابقات کسب سهمیه المپیک در رشته بوکس بعد از تعلیق این رشته به خاطر مسائل مالی و مشکلات داخلی از سوی کمیته بین‌المللی المپیک (IOC)  فراهم شده است.

نمایندگان بهداشت و سلامت چین اعلام کردند کشته‌های این ویروس به 9 مورد رسیده و تا امروز 440 نفر مبتلا شده‌اند. کمیته برگزاری بازی‌های 2020 توکیو پیش از این در خصوص نگرانی‌های سلامت ورزشکاران گفته بود اقدامات متقابل علیه بیماری‌های عفونی بخش مهمی از برنامه‌های ما برای میزبانی یک بازی امن است.

کمیته بین‌المللی المپیک زمان و مکان مسابقات را روزهای آینده اعلام می‌کند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.