www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۱:۴۱ 1399/03/19

مسئولیتی انسان دوستانه و خداپسندانه برای رئیس شورای بوکس حرفه ای ایران

رضا جبارپور سفیر بین المللی شورای جهانی بوکس در امور خیریه شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، طی حکمی از سوی رئیس دبلیو بی سی کِرز (WBC Cares) رئیس شورای بوکس حرفه ای ایران، به عنوان سفیر بین المللی شورای جهانی بوکس در امور خیریه معرفی شد.

در نامه ارسالی « جیل دیاماند » رئیس دبلیو بی سی، کِرز « رضا جبارپور » رئیس شورای بوکس حرفه ای ایران (WBC) به این مسئولیت فرهنگی و انسان دوستانه منصوب شده است.

جبارپور در همین ارتباط گفت: امیدوارم به عنوان یک انسان و یک ایرانی لیاقت انجام این کار و خدمت به همنوعان خود در جای جای این کره خاکی از جمله کشور عزیزم، ایران را داشته باشم.

گفتنی است جبارپور پیش از این نیز به مدت ۱۱ سال به عنوان عضو ارشد و جزو بنیانگذاران شورای موی تای حرفه ای اروپا مشغول به فعالیت بوده است.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.