www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۵۵ 1394/06/27

مرحله دوم مسابقات گرندپریکس – ترکیه؛ پیروزی مردانی، خدابنده و عمیدی / حذف ایزدی در راند طلایی

اکرم خدابنده، سجاد مردانی و امید عمیدی در رقابت‌های گرند پری تکواندوی ترکیه با پیروزی آغاز کردند. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال 2015، از صبح امروز (جمعه) با مبارزات تکواندوکاران اوزان 67- و 67+ کیلوگرم زنان و 80+ کیلوگرم مردان، در ورزشگاه “یاشار دوغو” شهر سامسون ترکیه […]

اکرم خدابنده، سجاد مردانی و امید عمیدی در رقابت‌های گرند پری تکواندوی ترکیه با پیروزی آغاز کردند.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال 2015، از صبح امروز (جمعه) با مبارزات تکواندوکاران اوزان 67- و 67+ کیلوگرم زنان و 80+ کیلوگرم مردان، در ورزشگاه “یاشار دوغو” شهر سامسون ترکیه آغاز شد.

در در وزن 80+ کیلوگرم مردان سجاد مردانی در دیدار اول خود موفق شد دافید ساندرس از نیوزیلند را 12 تایی کند و در راند دوم با نتیجه 13 بر یک پیروز شود. مردانی که به تازگی از بند مصدومیت رها شده رقابت های مرحله اول گرند پری را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده بود.

در این وزن دیگر نماینده ایرانی امید عمیدی هم با پیروزی آغاز کرد و مارک اندره از کانادا را هشت بر شش شکست داد.

در وزن 67+ کیلوگرم بانوان اکرم خدابنده توانست مقابل دونگ ها لی از چین سه بر دو پیروز شود و با این پیروزی به مرحله دوم برسد.

اما در وزن 67- کیلوگرم شکرانه ایزدی در دیدار اول خود در راند طلایی متحمل شکست شد و از گردونه رقابت ها خارج شد.

مسابقات گرندپری G4 است و به دارندگان مدال طلا، 40 امتیاز، نقره 24 امتیاز و برنز 14.4 امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ المپیک برای کسب سهمیه المپیک 2016 ریو تعلق خواهد گرفت.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.