www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۱:۵۶ 1394/03/28

مراسم قرعه کشی APB برگزار شد؛ یک آلمانی حریف قاسمی‌پور در رینگ حرفه‌ای جهان شد

با برگزاری مراسم قرعه‎کشی لیگ حرفه‎ای بوکس جهان حریف امین قاسمی پور در اولین مبارزه اش مشخص شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مراسم قرعه کشی لیگ حرفه ای بوکس جهان در حالی امروز در مسکو روسیه برگزار شد که نماینده ایران در وزن ۶۹ کیلوگرم حریف خود را شناخت. امین قاسمی پور سومین […]

با برگزاری مراسم قرعه‎کشی لیگ حرفه‎ای بوکس جهان حریف امین قاسمی پور در اولین مبارزه اش مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، مراسم قرعه کشی لیگ حرفه ای بوکس جهان در حالی امروز در مسکو روسیه برگزار شد که نماینده ایران در وزن ۶۹ کیلوگرم حریف خود را شناخت. امین قاسمی پور سومین نماینده بوکس ایران در این رقابتهای معتبر لیگ حرفه ای باید فردا جمعه ۲۹ خرداد با یک بوکسور آلمانی مبارزه کند.

پیش از وی سجاد محمدپور و احسان روزبهانی در این مسابقات حضور داشته اند. اکبر احدی (سرمربی) و بهرامی نژاد (مربی بدنساز) نیز در این مسابقه وی را همراهی می کنند.

لیگ حرفه ای بوکس جهان بین برترین بوکسورهای هر وزن و به میزبانی کشورهای مختلف برگزار می شود و نفرات برتر آن ضمن کسب کمربند طلایی سهمیه حضور در المپیک ریو را نیز کسب می‎کنند. تا کنون احسان روزبهانی موفق شده در این مسابقات سهمیه المپیک به دست آورد.

امین قاسمی پور بوکسور ایرانی حاضر در لیگ حرفه ای بوکس جهان گفت: بیش از دو هفته تمرین پرفشار برای رقابتهای لیگ حرفه ای بوکس جهان داشته ام. احدی سرمربی ام با توجه به هشت رانده بودن این رقابتها کمی فشار تمرینات را زیاد کرد تا آمادگی من به حد مطلوبی برسد.

وی ادامه داد: رقابتهای لیگ حرفه ای بوکس جهان در سطح بالایی برگزار می شود و بوکسورهای عنوان دار المپیک و جهان در آن حضور دارند. بیشتر آنها در رده سنی ۳۰ سال قرار دارند و شاید تنها یک یا دو نفر کم سن و سال تر باشند. کار در این لیگ با حضور بوکسورهای باتجربه سخت است ولی با آنالیزی که داشتیم سبک بوکس خودم را به این مسابقات نزدیک می دانم و برای کسب سهمیه به این مسابقات آمده ام.

بوکسور المپیکی ایران در پاسخ به این سوال که سطح مربیگری وینکوف سرمربی جدید تیم ملی را چطور می بیند تصریح کرد: وینکوف کمتر از یک ماه است که کارش را شروع کرده است. در این مدت کوتاه نمی شود چیزی را تشخیص داد ولی فکر می کنم مربی خوبی باشد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.