www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 12578 ۰۹:۰۳ ۱۳۹۷/۰۵/۲۴

مراسم بدرقه تیم های ملی فدراسیون ورزش های رزمی به بازی های آسیایی

مراسم بدرقه دو تیم ملی سامبو و پنچاک سیلات فدراسیون ورزش های رزمی که برای نخستین بار جواز حضور در رقابت های آسیایی را دریافت کردند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مراسم بدرقه دو تیم ملی فدراسیون ورزش های رزمی که برای نخستین بار جواز حضور در رقابت های آسیایی را دریافت کردند ساعت ۱۱ صبح دیروز ۲۳مردادماه ۱۳۹۷ با حضور ” محمود رشیدی”رئیس فدراسیون ، ” علیرضا امینی ” نائب رئیس و مدیر سازمان تیم های ملی، میترا کریمی ” نائب رئیس بانوان فدراسیون و”فرهنک شادنیا ” دبیر کل فدراسیون برگزار شد.

در آغاز این مراسم ” علیرضا امینی” گزارشی از عملکرد تیم های ملی ارائه نمود و از زحمات ریاست فدراسیون جهت تامین شرایط لازم برای اردوهای آماده سازی هر دو تیم و ایجاد انگیزش با حضور مکرر خود در حین اردوها بین ورزشکاران وحمایت های مالی ایشان تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه این مراسم، ” محمود رشیدی” از زحمات تمامی مربیان و ورزشکاران تشکر کرده و برای آنها آرزوی موفقیت و سربلندی کرد .

وی افزود : شما رزمی کاران در این آوردگاه سفیران صلح، دوستی و نیکی در اخلاق و رفتار هستید و امیدوارم این پیام را در حین رقابت با حریفان خود به شایستگی به جهانیان نشان دهید.

لازم بذکر است  در این مراسم ” جمشید گیوه چی” قهرمان ارزنده و کاپیتان اسبق تیم های ملی کیک بوکسینگ و موی تای فدراسیون به عنوان میهمان ویژه حضور یافت و ریاست فدراسیون با اهداء تقدیرنامه از تمام تلاش ها و زحمات وی تقدیر نمود.

این مراسم با حضور ۲ سرمربی آقا، ۱ مربی آقا، ۲مربی خانم،  ۸ ورزشکار دربخش  آقایان و ۵ رزمی کار در بخش بانوان از دو تیم سامبو و پنچاک سیلات حضور داشتند.

آخرین اخبار