www.khabarrazmavar.ir

کاراته قهرمانی آسیا - تاشکند

شناسه خبر : 15659 ۱۲:۳۰ ۱۳۹۸/۰۴/۲۹

مدال برنز برای گنج‌زاده و عسگری/ ناکامی کاراته‌کاها در رده‌بندی

روز دوم از رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا در تاشکند با کسب دو نشان برنز و ناکامی سه نماینده ایران در دیدارهای رده بندی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در ادامه این مسابقات که در ازبکستان جریان دارد، بهمن عسگری در وزن ۷۵- کیلوگرم که روز گذشته بعد از برتری ۹ بر یک مقابل «یی ژو وانگ» از چین و ۶ بر یک برابر «دانشکومار سلواکومار» از مالزی، ۲ بر یک نتیجه را به «کن نیشیمورا» از ژاپن واگذار کرد و به گروه شانس مجدد رفته بود، در این مرحله با دو پیروزی ۲ بر صفر مقابل «غلام عباس» از پاکستان و یک بر صفر مقابل «اتوبالایف» از ازبکستان به نشان برنز دست پیدا کرد.

همچنین سجاد گنج زاده در وزن ۸۴+ کیلوگرم که پس از برتری ۴ بر ۲ مقابل «مین سو جانگ» از کره جنوبی و ۲ بر صفر مقابل «سامانروی» از مالزی، با رای داوران نتیجه را به «طارق حمدی» از عربستان واگذار کرده بود، در دیدار رده بندی ۵ بر ۲ «شادینکوا» از قرقیزستان را شکست داد و به نشان برنز دست یافت.

ابوالفضل شهرجردی در کاتای انفرادی، سارا بهمنیار در وزن ۵۰- کیلوگرم، زهرا یاوری در وزن ۶۸- کیلوگرم، رضا روشن در وزن ۵۵- کیلوگرم و مجید حسن نیا در وزن ۶۰- کیلوگرم نیز توفیقی در کسب مدال نداشتند.

در ادامه این رقابتها تیم کاتای بانوان (الناز تقی پور، شادی جعفری زاده و نجمه قاضی زاده)، طراوت خاکسار، ریتا علیپور، حمیده عباسعلی و ذبیح الله پورشیب برای کسب مدال طلا به دیدار رقبای خود می روند.

آخرین اخبار

پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
پوررهنما نخستین سهمیه پاراتکواندو در بازی‌های توکیو ۲۰۲۰
بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ در حالی سال آینده به میزبانی توکیو برگزار می‌شود که رشته پاراتکواندو برای نخستین بار حضور رسمی خود را در این رویداد بزرگ تجربه خواهد کرد و پوررهنما پاراتکواندوکار ایران موفق شده سهمیه خود را برای حضور در این رویداد قطعی نماید.