www.khabarrazmavar.ir

برخی از مربیان بدنساز ایرانی هنوز سنتی کار می کنند

شناسه خبر : ۱۸:۰۱ 1400/10/13

محمدی راد: ورزشکاران مستعد ایرانی به علم روز دنیا احتیاج دارند

ملی پوش سابق تیم ملی کانو ایران گفت: ورزشکاران ایرانی استعداد زیادی دارند که برای کشف این استعدادها، باید براساس علم روز دنیا تمرین کنند و آماده مسابقات شوند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، “علی محمدی راد” ضمن بیان این مطلب افزود: فضای خوبی برای پیشرفت ورزشکاران ایرانی وجود دارد، اما متاسفانه برخی مربیان همچنان سنتی کار می کنند و با علم روز دنیا آشنا نیستند.

وی که دارای مدرک مربیگری حرفه ای بدنسازی NSCA است، ادامه داد: برای موفقیت ورزشکاران کشورمان در مسابقات جهانی و المپیک، یکی از اهداف من ایجاد انجمن آمادگی جسمانی در ایران است که در این راه، تمامی تجربیات بین المللی خود به ویژه فعالیت با تیم های دانشگاهی از جمله دانشگاه ساوتهمپتون انگلیس را به قهرمانان و مربیان ایرانی منتقل خواهم کرد.

مربی بدنساز تیم ملی هاکی روی یخ چین خاطر نشان کرد: از دیگر اهداف من، برگزاری وبینارهای آموزشی و سمینارها برای ورزشکاران کشورم و همجنین فدراسیون هاست تا ضمن کشف استعدادها، قهرمانان را برای مسابقات جهانی و المپیک آماده سازیم. چرا که من تجربه کار با قهرمانان و مدال آوران مطرح ورزش جهان را دارم.

محمدی راد در پایان یادآور شد: در صورت ایجاد انجمن بدنسازی در ایران، ورزشکاران کشورمان توانایی رويارويی با تیم ها و قهرمانان بزرگ دنیا را پیدا می کنند و می توانند با تکیه بر اصول علمی و حرفه ای آمادگی جسمانی، برای کشور عزیزمان افتخارآفرینی کنند و پرچم مقدس ایران را در میادین بزرگ جهانی و المپیک به اهتزاز درآورند.

.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.