www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۵۸ 1393/10/06

مجید زارعیان سرمربی تیم ملی جودو شد

شورای فنی فدراسیون جودو قهرمان پیشین آسیا را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب و معرفی کرد. به گزارش “رزم نیوز” ، شورای فنی فدراسیون جودو امروز شنبه با حضور تمامی اعضا جهت بررسی وضعیت تیم ملی جودو تشکیل جلسه داد. با توجه به طولانی شدن پروسه انتخاب مربی خارجی برای تیم ملی بزرگسالان […]

شورای فنی فدراسیون جودو قهرمان پیشین آسیا را به عنوان سرمربی جدید تیم ملی انتخاب و معرفی کرد.

به گزارش “رزم نیوز” ، شورای فنی فدراسیون جودو امروز شنبه با حضور تمامی اعضا جهت بررسی وضعیت تیم ملی جودو تشکیل جلسه داد. با توجه به طولانی شدن پروسه انتخاب مربی خارجی برای تیم ملی بزرگسالان و ضرورت حضور این تیم ملی در مسابقات کسب امتیاز ورودی المپیک در سال 2015 و همچنین اهمیت حضور در مسابقات قهرمانی جهان و آسیا در سال آینده، انتخاب سرمربی برای تیم ملی در دستور کار این جلسه قرار گرفت.

در نهایت اعضا با بررسی شرایط گزینه‌های مورد نظر و با توجه به سوابق قهرمانی و مربیگری به اتفاق رای به انتخاب مجید زارعیان به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان دادند.

مجید زارعیان قهرمانی آسیا، 10 سال حضور مداوم در تیم ملی، سه سال سابقه هدایت تیم ملی جوانان، 12 سال مربیگری در تیم ملی بزرگسالان، حضور در دو دوره المپیک، سه دوره بازی‌های آسیایی و چهار دوره قهرمانی جهان به عنوان مربی تیم ملی، کارشناس ارشد تربیت بدنی و وزارت ورزش را در کارنامه خود دارد.

قرار است تا قبل از آغاز رقابتهای قهرمانی کشور همکاران زارعیان در تیم ملی انتخاب و معرفی شوند.

Razmnews-judo23

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.