www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 14:11 1400/02/08

مبارزه اسطوره بوکس برابر یک یوتیوبر

فلوید میودر در یک مبارزه تشریفاتی به مصاف لوگان پائول خواهد رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، فلوید میودر بوکسر اسطوره ای و بی شکست (۵۰-۰) که اکنون ۴۴ ساله است پس از بازنشستگی از دنیای حرفه ای هر از گاهی برای دور نماندن کامل از رینگ، مبارزاتی را دستچین می کند تا با ریسک کمتر به درآمد بالا برسد و پول روی پول بگذارد.

استارت این جریان با مبارزه برابر کانر مک گرگور ستاره سرشناس UFC زده شده و با مبارزه برابر تنشین ناسوکاوا ستاره جوان کیک بوکسینگ ادامه پیدا کرد و حالا به ایستگاه یک یوتیوبر رسیده است.

فلوید این بار قرار است در یک مبارزه تشریفاتی رینگ بوکس را با لوگان پائول چهره سرشناس یوتیوب سهیم شود. لوگان سابقه انجام یک مبارزه بوکس را در کارنامه خود دارد که همان هم برابر یک چهره یوتیوبی با نام KSI بود که همان را هم واگذار کرد و حالا با رکورد ۰-۱ باید برابر قهرمان اسبق بوکس دنیا قرار گیرد که تاکنون هیچ باختی را تجربه نکرده است و با وجود اینکه پائول از نظر وزنی سنگین تر از میودر است بعید به نظر می رسد که این موضوع کمکی به او در شب مبارزه بکند.

این مبارزه صبح دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ و به میزبانی Hard Rock Stadium در شهر میامی ایالت فلوریدا امریکا برگزار می شود.

آخرین اخبار

میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
مدیر تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، تلاش این فدراسیون برای حل مشکل بیمه مربیان و داوران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: از آنجا که مربیگری جزو مشاغل سخت محسوب می شود بهتر است سن بازنشستگی آن به 20 سال کاهش یابد.
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان استانها اعلام کرد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت زیرزمینی فاقد مجوز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) برخورد جدی و قانونی صورت پذیرد.