www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۶ 1393/09/22

لیگ حرفه ای بوکس جهان؛ روزبهانی فینالیست شد/ بوکسور ایران در آستانه کسب سهمیه المپیک ریو

احسان روزبهانی در سومین مبارزه خود در لیگ حرفه ای جهان در بلغارستان با پیروزی مقابل حریف فرانسوی خود به فینال رسید. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، احسان روزبهانی لژیونر بوکس ایران در وزن 81 کیلوگرم در سومین مبارزه خود در لیگ حرفه ای جهان به میزبانی بلغارستان به پیروزی رسید. روزبهانی پس از 8 […]

احسان روزبهانی در سومین مبارزه خود در لیگ حرفه ای جهان در بلغارستان با پیروزی مقابل حریف فرانسوی خود به فینال رسید.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، احسان روزبهانی لژیونر بوکس ایران در وزن 81 کیلوگرم در سومین مبارزه خود در لیگ حرفه ای جهان به میزبانی بلغارستان به پیروزی رسید. روزبهانی پس از 8 راند مبارزه مقابل حریف فرانسوی خود به پیروزی رسید و فینالیست شد تا شانس خود را برای کسب سهمیه المپیک ریو به صورت مستقیم امتحان کند.

نماینده بوکس ایران پیش از این مقابل بوکسور ازبکستان به پیروزی رسیده بود و برابر نماینده روسیه شکست خورده بود. روزبهانی در فینال به مصاف بوکسور آفریقا می رود که توانسته حریف روس خود را در دیدار نیمه نهایی شکست دهد. لژیونر بوکس ایران در صورت پیروزی برابر این بوکسور جواز حضور در المپیک 2016 ریو را کسب می کند.

لیگ حرفه ای بوکس جهان میان 8 بوکسور برتر جهان در هر وزن برگزار می شود و احسان روزبهانی تنها نماینده ایران در این رقابت هاست.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.