www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۱:۴۲ 1394/03/29

لیگ حرفه‌ای بوکس جهان؛ قاسمی‌پور مقابل نماینده آلمان شکست خورد

نماینده وزن ۶۹ کیلوگرم بوکس ایران در نخستین مبارزه خود در مسابقات بوکس APB مقابل حریف آلمانی شکست خورد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، امین قاسمی‌پور که در رقابتهای لیگ بوکس حرفه‌ای جهان شرکت کرده است در پایان ۸ راند مبارزه خود مقابل حریف آلمانی نتیجه را واگذار کرد. پیش از وی سجاد محمدپور […]

نماینده وزن ۶۹ کیلوگرم بوکس ایران در نخستین مبارزه خود در مسابقات بوکس APB مقابل حریف آلمانی شکست خورد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، امین قاسمی‌پور که در رقابتهای لیگ بوکس حرفه‌ای جهان شرکت کرده است در پایان ۸ راند مبارزه خود مقابل حریف آلمانی نتیجه را واگذار کرد. پیش از وی سجاد محمدپور و احسان روزبهانی در این مسابقات حضور داشته‌اند. اکبر احدی (سرمربی) و بهرامی‌نژاد (مربی بدنساز) نیز در این مسابقه وی را همراهی می‌کنند.

رقابتهای بوکس APB بین برترین بوکسورهای هر وزن و به میزبانی کشورهای مختلف برگزار می‌شود و نفرات برتر آن ضمن کسب کمربند طلایی سهمیه حضور در المپیک ریو را نیز کسب می‎کنند. تاکنون احسان روزبهانی موفق شده در این مسابقات سهمیه المپیک را به دست آورد.

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.