www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۱:۴۲ 1394/03/29

لیگ حرفه‌ای بوکس جهان؛ قاسمی‌پور مقابل نماینده آلمان شکست خورد

نماینده وزن ۶۹ کیلوگرم بوکس ایران در نخستین مبارزه خود در مسابقات بوکس APB مقابل حریف آلمانی شکست خورد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، امین قاسمی‌پور که در رقابتهای لیگ بوکس حرفه‌ای جهان شرکت کرده است در پایان ۸ راند مبارزه خود مقابل حریف آلمانی نتیجه را واگذار کرد. پیش از وی سجاد محمدپور […]

نماینده وزن ۶۹ کیلوگرم بوکس ایران در نخستین مبارزه خود در مسابقات بوکس APB مقابل حریف آلمانی شکست خورد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، امین قاسمی‌پور که در رقابتهای لیگ بوکس حرفه‌ای جهان شرکت کرده است در پایان ۸ راند مبارزه خود مقابل حریف آلمانی نتیجه را واگذار کرد. پیش از وی سجاد محمدپور و احسان روزبهانی در این مسابقات حضور داشته‌اند. اکبر احدی (سرمربی) و بهرامی‌نژاد (مربی بدنساز) نیز در این مسابقه وی را همراهی می‌کنند.

رقابتهای بوکس APB بین برترین بوکسورهای هر وزن و به میزبانی کشورهای مختلف برگزار می‌شود و نفرات برتر آن ضمن کسب کمربند طلایی سهمیه حضور در المپیک ریو را نیز کسب می‎کنند. تاکنون احسان روزبهانی موفق شده در این مسابقات سهمیه المپیک را به دست آورد.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.