www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۳۳ 1400/09/23

لیگ برتر تکواندو قرعه کشی شد

با برگزاری مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور، تیم های حاضر در این مسابقات رقبای خود را شناختند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، قرعه‌کشی بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تکواندو «جام خلیج فارس» عصر امروز سه‌شنبه ۲۳ آذرماه با حضور عارف سعیدیان معاونت فنی ورزشی باشگاه مس کرمان و سلمان خواجه حسنی سرپرست این تیم به نمایندگی از تیم‌های حاضر در این رویداد به صورت سیستمی انجام و مقرر شد این مسابقات در دو گروه ۶ و ۵ تیمی از روز دوشنبه ۲۹ آذرماه کار خود را آغاز کند.

این دوره از مسابقات با حضور ۱۱ تیم پارسیان البرز، پاس، جوانه، دانشگاه آزاد اسلامی، شرکت پالایش نفت آبادان، شهرداری ورامین، صنعت مس کرمان، فرمانیه، لوازم خانگی کن، مس سونگون ورزقان و معتمد پیگیری خواهد شد.

بر اساس قرعه کشی انجام شده تیم‌های شهرداری ورامین، فرمانیه، دانشگاه آزاد، جوانه و مس سونگون ورزقان در گروه یک و تیم‌های لوازم خانگی کن مس کرمان، پالایش نفت آبادان، پاس، معتمد و پارسیان البرز در گروه دوم قرار گرفتند.

بر اساس برنامه اعلام شده تیم‌های حاضر در گروه یک ششم در بازی‌های هفته اول تا سوم و ۲۷ دی بازی‌های هفته چهارم و پنجم خود را انجام می‌دهند و تیم‌های گروه دوم هم ۲۹ آذرماه و ۲۰ دیماه بازی‌های به ترتیب هفته اول تا سوم، و هفته‌های چهارم و پنجم خود را برگزار می‌کنند.

سه تیم از هر گروه به مرحله نهایی راه پیدا می‌کند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.