www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۳۷ 1399/01/30

لغو رقابتهای انتخابی بحث اصلی جلسه مربیان تکواندو با رئیس

لغو رقابتهای انتخابی المپیک در قاره آسیا برگزاری جلسه سرمربیان تیم های ملی با رئیس فدراسیون را تحت شعاع قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در حالی که قرار بود بعد از تعطیلات نوروز کادر فنی تیم‌های ملی در جلسه به صورت ویدئو کنفرانس برنامه‌های آتی خود را در اختیار رئیس فدراسیون قرار داده و در این خصوص بحث و تبادل نظر کنند، این جلسه با دو هفته تأخیر و به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

طبق برنامه قبلی این جلسه قرار است با حضور سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون در جلسه با هادی ساعی مدیرفنی تیم ملی، فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی، مهرو کمرانی سرمربی بانوان و پیام خانلرخانی سرمربی پاراتکواندو فردا یکشنبه در محل این فدراسیون برگزار شود.

با توجه به انتشار آخرین تقویم فدراسیون جهانی و لغو مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا برای دومین بار، بحث اصلی این جلسه نحوه تشکیل اردوی آماده سازی تیم ملی بانوان و انتخاب دو نماینده اعزامی کشورمان به این مسابقات در مدت زمان باقی مانده خواهد بود.

ضمن اینکه با لغو مسابقات قهرمانی آسیا، آغاز تمرینات تیم ملی مردان و همچنین پاراتکواندو با حضور المپین ها به احتمال زیاد تا پایان ماه مبارک رمضان به تعویق خواهد افتاد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.