www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۲:۴۶ 1398/11/05

قوانین مبارزه با فلوید از زبان پدر حبیب!

حبیب نورماگومدوف و تیمش از قوانین مورد نظر خود برای سوپرفایت برابر فلوید مِیودر سخن گفتند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، پس از پیروزی کانر مک گرگور در UFC 246 برابر دونالد “کابوی” سرونی؛ فلوید مِیودر اسطوره بی شکست دنیای بوکس دو پوستر مبارزه از کانر مک گرگور و حبیب نورماگومدوف در صفحات رسمی خود در رسانه های اجتماعی قرار داد که بر شایعه مبارزه فلوید در سال ۲۰۲۰ برابر یکی از این دو مبارز سرشناس UFC بیشتر دامن زد. مک گرگور یک بار در سال ۲۰۱۷ فرصت مبارزه برابر میودر را پیدا کرد و باوجود شکست در راند دهم مبارزه پول هنگفتی به جیب زد که تا آن زمان برایش سابقه نداشت.
در سمت دیگر حبیب در ورزش خود MMA درست همانند میودر در بوکس بدون شکست بوده و همین شاید عامل اصلی برای رخ دادن مبارزه بین این دو مبارز باشد.
تمرکز حبیب اکنون روی مبارزه پیش رویش برابر تونی فرگوسن در رویداد UFC 249 است که ماه آپریل در بروکلین نیویورک برگزار خواهد شد. ولی تیم او با نگاه به آینده در حال بررسی و فراهم کردن شرایط مبارزه برابر میودر هستند. عبدالمناپ نورماگومدوف (پدر و مربی حبیب) در گفتگو با وبسایت روسی Tass.ru حتی درباره شروط ضمن عقد این قرارداد صحبت کرد و چنین گفت: “آمار میودر ۵۰ پیروزی و بدون شکست است‌. او بزرگترین در بوکس است و می خواهد با قهرمانی که همانند خودش باختی نداشته مبارزه کند. همه چیز خوب است و مشکلی وجود ندارد ولی در حال حاضر ما مبارزه با فرگوسن را در پیش داریم. ما خیلی قبل تر گفتیم که اجازه دهید تا مبارزه با فرگوسن انجام شود و سپس شش ماه وقت نیاز داریم تا حبیب با واسیلی لوماچنکو (قهرمان اوکراینی بوکس) تمرین کند و سپس برای مبارزه بوکس با میودر آماده هستیم. ما در هر تاریخی و در هر مکانی که آنها بخواهند مبارزه می کنیم و از این نظر مشکلی وجود ندارد ولی یک شرط برای مبارزه داریم و آن این است که ۱۱ راند با قوانین بوکس برگزار شود و ۱ راند با قوانین MMA. ما یازده راند با قوانین بوکس در برابر بهترین بوکسر دنیا ایستادگی خواهیم کرد پس چرا یک راند با قوانین MMA مبارزه نکنیم؟ اما تمامی این چیزهایی که می گویم بعد از مبارزه با تونی فرگوسن رخ خواهد داد.”
با شرایطی که پدر حبیب برای این مبارزه در نظر گرفته بعید به نظر می رسد که میودر حاضر به پذیرش این مبارزه شود و بسیاری معتقدند اگر تیم حبیب بر این قوانین پافشاری کند احتمال مبارزه دوم میودر برابر مک گرگور پر رنگ تر و قوی تر خواهد شد.

نظرها:

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.