www.khabarrazmavar.ir

رئیس می خواهد یک نفره فدراسیون را اداره کند

شناسه خبر : 18:22 1395/04/23

قربانی: آدم های غیرفنی و نا آشنا را عضو کمیته فنی کرده اند/ ببینید چه بلایی سر انجمن ها آورده اند

عضو سابق کمیته فنی فدراسیون ورزش های رزمی گفت: برای این که روی کمیته فنی تسلط پیدا کنند٬ تمامی اعضای آن را برکنار کردند و به جای آنها ٬ آدم های غیرفنی را آوردند.

محمد قربانی در گفتگو با پایگاه خبری رزم آور ٬ در مورد برکناری اعضای کمیته فنی از سوی رئیس فدراسیون ورزش های رزمی اظهار داشت: فدراسیون خودمختاری رفتار می کند. آنها به دلیل این که برای خودشان رای جمع کنند و روی کمیته فنی تسلط داشته باشند٬ اعضای کمیته فنی را برکنار کردند.

وی افزود: الان کسانی عضو کمیته فنی شده اند که نه تنها اصلا فنی نیستند٬ بلکه چهره های آشنا در ورزش های رزمی هم ندارند.

رئیس سبک پی وان در خصوص سوالی مبنی بر علت عزل و نصب های فراوان و سریالی در دو سال اخیر در فدراسیون ورزش های رزمی تصریح کرد: رئیس فدراسیون می خواهد یک نفره فدراسیون را اداره کند. شما ببینید در این دو سال هیچ عملکرد مثبت و یا مدالی در فدراسیون نداشته ایم.

قربانی در ادامه به مشکلات پیش آمده برای انجمن های مدال آور از جمله موی تای و جوجیتسو اشاره کرد و یادآور شد: موی تای که با هزینه شخصی راهی مسابقات جهانی شدند و آن نتایج را به دست آوردند. رئیس انجمن جوجیتسو و سرمربی اش را هم که تعلیق کردند. واقعا در این دو سال فدراسیون هیچ حرکت مثبتی نداشته، تازه شالوده فدراسیون را نیز برهم زدند.

رئیس سبک پی وان در پایان در خصوص فعالیت های ورزش تحت مدیریت خود گفت: ما در حال حاضر در استراحت اجباری به سر می بریم. چرا که فدراسیون تلاش ها و صرف هزینه های ما را نمی بیند و برای آن اهمیتی قائل نیست.

4V2A4064

نظرها:

  • Avatar

شما هم در گفتگو شرکت کنید:

مطالب مرتبط

آخرین اخبار

میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
میردامادی: حل مشکل بیمه، دغدغه های مربیان و داوران را کاهش می دهد
مدیر تیم های ملی فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی، تلاش این فدراسیون برای حل مشکل بیمه مربیان و داوران را اقدامی مثبت ارزیابی کرد و گفت: از آنجا که مربیگری جزو مشاغل سخت محسوب می شود بهتر است سن بازنشستگی آن به 20 سال کاهش یابد.
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
لزوم برخورد جدی با فعالیت های غیر قانونی MMA
وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه ای به مدیرکل ورزش و جوانان استانها اعلام کرد که در صورت مشاهده هرگونه فعالیت زیرزمینی فاقد مجوز هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) برخورد جدی و قانونی صورت پذیرد.