www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۴۷ 1398/11/23

قرارداد محرابی با کمپانی جیم استودیو بوکس + عکس

کاپیتان سابق تیم ملی بوکس با کمپانی جیم استودیو بوکس قرارداد سه ساله امضا کرد تا در بوکس حرفه ای به فعالیت خود ادامه دهد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سجاد محرابی بوکسور باتجربه کشورمان که مدال برنز آسیا را در کارنامه دارد، برای برپایی اردوی تمرینی 10 روزه عازم بلاروس شده بود و پس از چندین جلسه تمرین و برگزاری چند اسپارینگ (مبارزه تمرینی) نظر مسئولان کمپانی جیم استودیو بوکس را جلب کرد.

مسئولان این کمپانی بلاروسی که برای قرارداد بستن با بوکسورهای غیر اروپایی بسیار سخت گیر هستند، پس از موفقیت محرابی در تست های اولیه با این بوکسور توانمند و باتجربه قرارداد سه ساله ای به امضا رساندند. بدین ترتیب محرابی اولین بوکسور ایرانی لقب گرفت که با این کمپانی مطرح اروپایی قرارداد امضا کرده است.

طبق قرارداد محرابی او باید در طول این سه سال برای کمپانی جیم استودیو بوکس چند مبارزه در قالب بوکس حرفه ای انجام دهد که در سال اول سه یا چهار مبارزه برای بوکسور کشورمان پیش بینی شده است.

قرار است نخستین مبارزه سجاد در بوکس حرفه ای کمتر از سه ماه دیگر برگزار شود.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.