www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۵ 1394/04/30

قدردانی سرمربی تیم ملی کاراته اکوادور از میزبانی ایرانیان

حضور دو هفته ای تیم ملی اکوادور در تهران پلی بود برای برقراری ارتباط قاره آسیا و آمریکا اما متاسفانه این تیم بدون تمرین مشترک یا دیداری دوستانه با تیم ملی ایران را ترک کرد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، با آنکه کاراته ایران در سطح بین الملل از تیم های مطرح دنیا […]

حضور دو هفته ای تیم ملی اکوادور در تهران پلی بود برای برقراری ارتباط قاره آسیا و آمریکا اما متاسفانه این تیم بدون تمرین مشترک یا دیداری دوستانه با تیم ملی ایران را ترک کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، با آنکه کاراته ایران در سطح بین الملل از تیم های مطرح دنیا و بستر مناسبی برای برگزاری اردوها و بازی های دوستانه با کشورهای دیگر و توانایی برگزاری مسابقات در سطوح مختلف را دارد اما از آن تا کنون بهره کافی را نبرده است.

تیم ملی کاراته آکوادور که یکی از سه تیم برتر منطقه آمریکای جنوبی است و در حال آماده سازی خود برای شرکت در مسابقات پان آمریکن می باشد ،پس از برگزاری اردوها و بازی های دوستانه در استرالیا، یونان ،ترکیه و امارات و قبل از آخرین اردو خود در کانادا ،ایران را بعنوان یکی از محل های اردو انتخاب کرد اما متاسفانه بدلیل عدم تدابیر لازم فدراسیون کاراته کشورمان بهره مناسبی از حضور اینحریف رایگان نبرد.

احمد صافی دبیر و مجری برگزاری و هماهنگی اردو این تیم گفت: من فکر می کنم ما برنامه ریزی و رایزنی های خوبی برای برگزاری این اردو را انجام دادیم و با آنکه قبل از حضور تیم اکوادور مجوزهای لازم را از سوی شورای برون مرزی و تاییدات وزارت امور خارجه انجام شده بود و اما متاسفانه با آن که هماهنگی های لازم با فدراسیون کاراته انجام شده بود فدراسیون هیچ گونه همکاری را برای تمرینات و بازی های ملی پوشان تیم ملی ایران را با ما انجام نداد.

وی اظهار داشت : البته شاید بطور رسمی تیم ملی اکوادور بازی رسمی با تیم ملی کاراته نداشتند اما با هماهنگی ما و بطور آزاد با برخی از قهرمانان و ملی پوشان کشورمان موفق شدیم در طول دو هفته در دو سالن در تهران و با حضور 30ورزشکار آقا و خانم برنامه های خود را به خوبی پیش ببریم که این خود باعث قدردانی سرمربی تیم ملی اکوادور از میزبانی و میهمان نوازی ایران شد و وی اردو را موثر و موفق دانست.

صافی در ادامه بیان داشت: متاسفانه با آنکه کاراته ایران در دنیا مطرح و از برترین ها می باشد اما پس از گذشت 35 سال از انقلاب ما تنها در برگزاری مسابقات جام ایران زمین که 10 دور آن به سرپرستی بنده و حمایت دانشگاه آزاد اسلامی و البته مجوزها و همکاری هایی از سوی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون کاراته  بطور منظم برگزارشده این در صورتی که ما پتانسیل برگزاری مسابقات در سطوح عالی را داریم.

وی اظهار داشت: کشور ترکیه که در همسایگی ما می باشد سالانه میزبان 40 کمپ اردو و 20مسابقه با حضور 50-60 کشور از قاره ای مختلف می باشد از جمله این مسابقات جام ازمیر و مسابقات آزاد استانبول را می توانم نام ببرم و یا در امارات باشگاه الاهلی با آنکه خود ملی پوشی در این ورزش ندارد اما با تدابیر مدیر مصری باشگاه تا کنون 2 دوره مسابقات با حضور 40 کشور را سازماندهی و برگزار کرده است.

احمد صافی گفت: هدف اصلی برگزاری این اردو خارج از بحث انجام تمرینات و آشنایی با سیستم مربیان و بازیکنان این کشور مسایل بین المللی بوده است و امیدوار است که بعد از تیم ملی اکوادور شاهد حضور تیم هایی مانند ونزوئلا، مکزیک و کلمبیا در ایران باشیم.

لازم به ذکر است : با پیشنهاد تیم ملی اکوادور قراراست صافی هر ساله 2 سفر به این کشور بعنوان مدرس داشته باشد.

انتهای پیام

Water 1

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید