www.khabarrazmavar.ir

لیگ برتر تکواندو؛

شناسه خبر : ۱۲:۱۷ 1397/08/05

قدرت نمایی ورامینی ها برابر دانشگاه آزاد/ باخت حسینی به بهرامی

شهرداری ورامین با پیروزی قاطع برابر دانشگاه آزاد گام بلندی را برای تکرار عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور برداشت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، در نخستین بازی از هفته سوم رقابتهای لیگ برتر باشگاههای کشور موسوم به  «جام خلیج فارس»، یادواره پانصد شهید تکواندو صبح امروز دو تیم شهرداری ورامین و دانشگاه آزاد اسلامی قهرمان و  نایب قهرمان مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان این شاگردان پیام خانلرخانی بودند  که سه امتیاز بازی را به حساب خود واریز کردند.

دانشگاه آزاد که سید نعمت خلیفه سرمربی خود را به دلیل حضور در مسابقات انتخابی گرنداسلم به همراه نداشت با ترکیبی که رضا ایمانزاده رنج کرده بود، این مبارزه حساس و پراهمیت  را ۶ بر۲ به رقیب خود واگذار کردند. سروش احمدی اولین تکواندوکار پیروز شهرداری بود که ۲۴ بر ۲۱ برابر حمیدرضا هادیان به برتری دست یافت. هادی تیران ولی پور با پیروزی ۱۷ بر ۱۵ در پیکار با امیرحسین محمدخانلو کار را به تساوی کشاند.

در ادامه این مبارزه محمدحسین پلنگ افکن، امیرحسین امیدی و حمیدرضا صدری از تیم شهرداری ورامین هم به ترتیب در پیکار با بابک عینی، عرفان ناظمی و  آرش تبریزی به پیروزی دست پیدا کردند و در آخرین مبارزه هم  سینا بهرامی ۲۹ بر ۲۱ میرهاشم حسینی یکی از بهترین تکواندوکاران حال حاضر ایران و ملی پوشی که هفته گذشته مدال نقره گرندپری منچستر را کسب کرده بود صاحب پیروزی شد تا سند برتری ۶بر۲ شهرداری ورامین را امضا کرده بود.

رقابتهای لیگ برتر امروز با با برگزاری دیدارهای هفته سوم تا پنجم در خانه تکواندو پیگیری می شود.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.