www.khabarrazmavar.ir

برای تصاحب کمربند قهرمانی Enfusion وارد رینگ خواهم شد

شناسه خبر : ۱۵:۴۹ 1398/05/14

قائدی: آرزویم قهرمانی در گلوری است/ بعضی ها در دنیای مجازی قهرمانند نه در دنیای واقعی

فایتر موفق ایران در عرصه های بین المللی گفت: سقف آرزوهای من کسب عنوان قهرمانی در گلوری است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، یکی از مبارزان کشورمان که در سال های اخیر عملکرد خوبی داشته و روند رو به رشد و مثبتی از او طی این سال ها برجای مانده، ” محمد قائدی است. به همین منظور، گفتگویی با وی انجام دادیم تا از وضعیت این روزهای او و مسابقات پیش رو، مطلع شویم.

درباره وضعیت آمادگی ات و روند تمریناتت توضیح بده.

– من پنجم اکتبر مبارزه دارم. هر روز دو وعده تمرین انجام می دهم و پانزده روز بعد به ترکیه سفر می کنم تا تمرینات تخصصی خودم را زیر نظر آقای مهرداد حبیب پور ادامه بدهم.

مبارزه قبلی تو در رومانی برابر حریف رومانیایی در یک قفس برگزار شد. برایت مبارزه در قفس سخت نبود؟

– برای اولین بار بود که چنین شرایطی را تجربه می کردم و به نوعی این تجربه ای جدید برای من داشت که خدا را شکر توانستم برنده این مبارزه شوم.

مبارزه بعدی ات مهر ماه در هلند و مقابل یک فایتر نیجریه ای-بلژیکی خواهد بود. در مورد این حریف چقدر شناخت داری؟

– تا جایی که اطلاع دارم فایتر خوبی هست و برای مبارزه با وی برنامه ریزی ویژه ای کرده ام.

اخیراً با سازمان هلندی انفیوژن قرارداد بستی. درباره مدت این قرارداد و این که چند مبارزه برای این سازمان انجام خواهی داد، خوانندگان را در جریان بگذار.

– مدت قراردادم با این سازمان سه ساله است که سالی ۷ مبارزه دارم. دو سال و چهار ماه از این قرارداد باقی مانده.

چه زمانی قرار است کمربند قهرمانی انفیوژن را بر کمر محمد قائدی ببینیم؟

– به امید خدا اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، ۱۳ دسامبر امسال در ابوظبی سر کمربند مبارزه خواهم کرد.

یکی از پیروزی هایی که داشتی و خیلی سر و صدا کرد، پیروزی ات مقابل سودساکورن فایتر پرآوازه تایلندی بود. درباره آن مبارزه و پیروزی مهم صحبت کن.

– قبل از من فایترهای مختلفی از ایران و در اوزان مختلف با این فایتر تایلندی مبارزه کرده بودند که خدا را شکر من توانستم از این جمع برابر سودساکورن به پیروزی برسم.

همزمان با فعالیت حرفه ای مربیگری هم می کنی. مربیگری دشوارتر است یا مبارزه کردن؟

– بنده صرفاً برای کمک به مبارزین هموطن کمی فعالیت می کنم اما یک مربی حرفه ای نیستم. چون مربی نیستم و به نوعی مبارزه کردن را جزو اهداف اصلی زندگی خودم می دانم. اگر روزی برای مبارزه کردن تلاش نکنم اون روز را روز خوبی نمی دانم.

سقف آرزوهای محمد قائدی کجاست؟

– آرزوی ورزشی من قهرمانی در گلوری و به بیان دیگر، هدف من است. چون آرزو یک تصور ذهنی است، اما هدف طوری است که تلاش می خواهد که بنده تلاشم بر این اساس خواهد بود.

آیا تاکنون به اهدافی که داشته ای، رسیده ای؟

– بله، من وقتی به ده سال اخیر زندگی ام نگاه می کنم، می بینم که به رشد و ترقی نسبی رسیده ام و به همین دلیل، خودم را آدم موفقی می دانم.

اگر پیامی برای طرفدارانت و مخاطبین “رزم آور” داری، می شنویم.

– از نظر بنده فایتر حرفه ای باید زندگی اش، حرفه ای باشد و طبعادرآمدش هم از زندگی حرفه ای باشد. اما متاسفانه در دنیای مجازی و به خصوص اینستاگرام، بعضی ها خود را قهرمان معرفی می کنند. دوست دارم به طرفدارانم این پیام را بدهم که این صحبت های غیر واقعی را باور نکنند.

آخرین اخبار