www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۰۸ 1398/09/11

فردا روز رونمایی از رئیس جدید فدراسیون ورزشهای رزمی

به گفته سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی ۲ کاندید به جمع ۹ کاندید تایید صلاحیت شده اضافه شد و فردا رقابت بین ۱۱ کاندیدا در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و پاراالمپیک برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، انتخابات ریاست فدراسیون ورزشهای رزمی صبح روز فردا سه شنبه ۱۲ آذرماه ساعت ۱۰ صبح در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار خواهد شد.

۱۱ کاندیدا برای کسب مقام ریاست این فدراسیون به رقابت خواهند پراخت. علی غفاری، محسن احمدی، یوسف بهتری، علیرضا خسروی، فرهنگ شادنیا، عباس علی‌اکبری، رضا شیرین‌آبادی فراهانی، سید عباس احمدپناهی، منصور عبدی، محمد نوحی و افشین هادی چگینی نفرات تایید شده برای شرکت در مجمع انتخابات ریاست فدراسیون ورزشهای رزمی هستند.

شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون ورزش های رزمی در پاسخ به این سوال که تا این لحظه اسامی چند کاندیدا برای حضور در انتخابات ریاست فدراسیون ورزش های رزمی تایید شده است،گفت: تا این لحظه که بنده با شما در حال گفت‌وگو هستم، اسامی ۱۱ کاندیدا تایید شده است و انتخابات طبق برنامه ریزی که مسئولان وزارت ورزش و جوانان انجام داده اند، صبح روز فردا در سالن فارسی با حضور کاندید‌ها برگزار خواهد شد. امیدوارم که هرکسی شایسته است رئیس آینده این فدراسیون انتخاب شود.

وی در پاسخ به این سوال که گویا ۲ نفر دیگر تایید صلاحیت شده‌اند و آیا ممکن است اسامی نفرات باقی مانده نیز تا ساعات پایانی امروز تایید شوند یا خیر؟ اظهار داشت: واقعیت این است که اصلا از این موضوع اطلاع ندارم، چون تایید صلاحیت ها از مراجع خاص انجام می‌شود و بعد از تایید صلاحیت کاندیدها اسامی آنها از سوی وزارت ورزش به ما اعلام می‌شود. فدراسیون از این موضوع هیچ اطلاعی ندارد. فقط اسامی ۲ کاندید را به ما دادند که به جمع ۹ کاندید تایید صلاحیت شده اضافه شد. محمدنوحی و علی غفاری این دو کاندیدا هستند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.