www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۴۲ 1394/04/30

فدراسیون ورزشهای رزمی به عنوان متولی پنچاک سیلات معرفی شد

کمیته ملی المپیک ایران با ارسال نامه ای به دبیرکل فدراسیون بین المللی پنچاک سیلات، محمود رشیدی رئیس، علیرضا امینی نایب رئیس و سعید مرادی دبیر جدید فدراسیون ورزشهای رزمی ایرانی را معرفی و همچنین اطلاع داده است که کلیه فعالیت های این رشته در ایران زیرنظر فدراسیون ورزشهای رزمی صورت خواهد پذیرفت.  به گزارش […]

کمیته ملی المپیک ایران با ارسال نامه ای به دبیرکل فدراسیون بین المللی پنچاک سیلات، محمود رشیدی رئیس، علیرضا امینی نایب رئیس و سعید مرادی دبیر جدید فدراسیون ورزشهای رزمی ایرانی را معرفی و همچنین اطلاع داده است که کلیه فعالیت های این رشته در ایران زیرنظر فدراسیون ورزشهای رزمی صورت خواهد پذیرفت. 

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، پنچاک سیلات در بازیهای آسیایی 2018 حضور خواهد داشت و ظاهرا تصمیم مسئولان ورزش بر این است که آن دسته از رشته هایی که بطور رسمی در رقابتهایی مثل بازیهای آسیایی حضور دارند، مدیریتشان در کشور برعهده فدراسیون ملی قرار بگیرد. امری که می تواند با توجه به اهمیت موضوع به لحاظ سیاسی برخی از دغدغه های مسئولان را کاهش داده و حمایت بیشتر مراجع رسمی مثل کمیته ملی المپیک را در پی داشته باشد.

انتهای پیام

Water 2

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.