www.khabarrazmavar.ir

لیگ برتر تکواندو؛

شناسه خبر : ۲۰:۰۹ 1398/09/04

صدر جدول دست به دست شد/شکست فرزان در وزن جدید

با برگزاری هشت دیدار از هفته های ششم و هفتم رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور،صدر جدول یکبار دیگر میان مدعیان دست به دست شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این رقابتها امروز دوشنبه چهارم آذرماه به میزبانی خانه تکواندو در حالی برگزار شد که عسگری و بسحاق مربیان تیم ملی با حضور در جایگاه ویژه مسابقات را با دقت زیر نظر داشتند. در مهمترین بازی این هفته مس کرمان و «کن»، تیم های اول و دوم جدول به مصاف هم رفتند.

این دیدار دیدنی و جذاب در نهایت ۷ بر یک به سود کن خاتمه یافت. حامد اصغری، سهیل محمدیان، مهران برخورداری، امیرعلی پروینی، یاشار عطاردی، ابراهیم صفری و امیرمحمد بخشی ۷ پیروزی را برای «کن» کسب کردند. فرزان عاشورزاده در روزی که تغییر وزن داد، در وزن جدید ۲۱ بر۲۰ نتیجه را به علی یوسفی واگذار کرد. یوسفی تنها تکواندوکار پیروز پاسی ها در این مبارزه بودند.

فرمانیه که هادی ساعی را به عنوان مدیرفنی در کنار خود دارد این هفته ابتدا نفت آبادان را متوقف کرد و سپس کانون تکواندوکاران مهاجر را شکست داد و با ۵ امتیاز یک پله در جدول صعود کرد.

در جدول رده بندی کن با ۱۶ امتیاز و تفاضل ۲۸ در صدر جدول ایستاد. شهرداری ورامین با ۱۶ امتیاز و تفاضل ۲۰ در مکان دوم قرار گرفت. پاس قوامین با ۱۳، دانشگاه آزاد با ۱۱، مس کرمان با ۸، یزدان با ۶و فرمانیه با ۵، پالایش نفت با ۴ و کانون مهاجریان بدون امتیاز مکانهای چهارم تا نهم جدول را در اختیار دارند.

نتایج کامل دیدارهای هفته ششم:

* نفت آبادان ۴ – فرمانیه ۴

 * کن ۴ –  مس کرمان ۴

* شهرداری ورامین ۷ –  تکواندوکاران مهاجر یک

* دانشگاه آزاد ۶– تیم باشگاه یزدان۲

نتایج کامل دیدارهای هفته هفتم:

* باشگاه یزدان ۵ – نفت آبادان ۳

* تکواندوکاران مهاجر ۲– فرمانیه ۶

* شهرداری ورامین ۶ –  مس کرمان ۲

* پاس قوامین یک- کن ۷

آخرین اخبار