www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۱۷ 1393/11/23

صافی: چندان تمایل ندارم در تیم ملی کره مربیگری کنم/ اهل بازارگرمی نیستم

من در این سال ها کارهای ریشه ای در کاراته کره انجام دادم و موفقیت های خوبی برای این کشور به دست آوردم. بنابراین، فکر می کنم کارم در کاراته این کشور به پایان رسیده است. سرمربی تیم ملی کاراته کره‌جنوبی گفت: ادامه و یا قطع همکاری‌ام با تیم ملی کره‌جنوبی، تا چند روز دیگر […]

من در این سال ها کارهای ریشه ای در کاراته کره انجام دادم و موفقیت های خوبی برای این کشور به دست آوردم. بنابراین، فکر می کنم کارم در کاراته این کشور به پایان رسیده است.

سرمربی تیم ملی کاراته کره‌جنوبی گفت: ادامه و یا قطع همکاری‌ام با تیم ملی کره‌جنوبی، تا چند روز دیگر مشخص می‌شود.

احمد صافی در گفتگو با خبرنگار “رزم نیوز” ، درباره ادامه مربیگری خود در تیم ملی کاراته کره جنوبی، خاطر نشان کرد: فدراسیون کاراته کره، حدود 6 ماه است رئیس ندارد. از این رو، قرار است تا چند روز دیگر رئیس جدید فدراسیون کاراته این کشور انتخاب شود.

وی افزود: تا آن جا که مطلع شده ام در برنامه جدید فدراسیون کاراته کره در سال 2015، بودجه ای برای عقد قرارداد با مربی خارجی منظور نشده است و به همین جهت، احتمال دارد دیگر در کنار این تیم نباشم.

سرمربی تیم کاراته دانشگاه آزاد با بیان این که خودم هم تمایل چندانی برای ادامه کار در تیم ملی کاراته کره جنوبی ندارم، ادامه داد: من در این سال ها کارهای ریشه ای در کاراته کره انجام دادم و موفقیت های خوبی برای این کشور به دست آوردم. بنابراین، فکر می کنم کارم در کاراته این کشور به پایان رسیده است.

صافی در پایان، به دریافت چند پیشنهاد خارجی اشار کرد و اظهار داشت: بنده اهل بازارگرمی نیستم، اما چند پیشنهاد از کشورهای دیگر دارم که البته بیشتر آنها مربوط به کشورهای آسیایی هستند. پس از مشخص شدن تکلیفم با فدراسیون کاراته کره جنوبی، در مورد پیشنهادهای جدیدم تصمیم گیری خواهم کرد.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.