www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۳۲ 1398/12/24

شیوع کرونا دردسر جدید GLORY

بزرگترین سازمان کیک بوکسینگ جهان دو رویداد پیش روی خود را به تعویق انداخت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سازمان ‘گلوری کیک بوکسینگ’ از نزدیک تحولات مربوط به ویروس کرونا (COVID-19) را بررسی می کند.

کشورهای مختلف اقدامات جدیدی برای جلوگیری از همه گیری کرونا انجام داده اند. از جمله بلژیک تجمع بیش از ۱۰۰۰ نفر در مکان های سرپوشیده را ممنوع کرده است و ایالات متحده امریکا هم پروازهای اروپایی (جز بریتانیا) به مقصد این کشور را فعلاً به مدت یک ماه ممنوع کرده است. از همین رو سازمان گلوری دو رویداد GLORY 76 آنتورپ و GLORY 77 مِیامی را به تعویق انداخت و اعلام کرد که در آینده ای نزدیک تاریخ جدید برای این دو رویداد اعلام خواهد شد.

مارشال زلازنیک مدیر عامل GLORY در این رابطه گفت:” سلامتی و ایمنی هوادارهایمان، ورزشکاران و کارکنانمان و همچنین عامه مردم جامعه برایمان اهمیت ویژه ای دارد. کسانی که بلیط های خود برای این دو رویداد را رزرو کرده بودند با اعلام تاریخ جدید رویدادها می توانند بدون هیچ مشکلی در آن حضور یابند. کسانی هم که به هر دلیلی نمی توانند در تاریخ دیگری در محل رقابت ها حاضر شوند با امکانی که فراهم شده می توانند مبلغ پرداختی تهیه بلیط را بازپس بگیرند.”

لازم به ذکر است که رویداد GLORY روتردام که قرار است ۳۱ خرداد ۹۹ (20 ژوئن 2020) برگزار شود فعلاً بدون هیچ مشکلی و طبق برنامه قبلی برگزار شود ولی در صورت تشدید شرایط کرونا ویروس در هلند ممکن است این رویداد هم تحت تاثیر قرار بگیرد.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.