www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۳:۴۵ 1400/01/03

شکست مذاکرات تایسون و هالیفیلد!

مبلغ درخواستی مایک آهنین مذاکرات بر سر نبرد سوم دو اسطوره را متوقف کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، با خروج مایک تایسون قهرمان اسبق سنگین وزن بوکس دنیا از بازنشستگی و ورود مجددش به رینگ بوکس هیجان بسیاری در بین طرفداران بوکس ایجاد شد و به دنبال آن ایواندر هالیفیلد دیگر قهرمان اسطوره ای بوکس جهان هم از تصمیمش برای خروج از بازنشستگی خبر داد.

با این اتفاق، صحبت هایی مبنی بر احتمال برگزاری مبارزه سوم بین تایسون و هالیفیلد قوت گرفت و خود آنها هم برای این مبارزه از خود تمایل نشان دادند و خبرگزاری های مختلف هم از نزدیک بودن توافق نهایی و امضای قرارداد مبارزه گفتند.

ولی اکنون گزارش های رسیده حاوی خبرهای خوب و امیدوار کننده نیست چراکه به نظر می رسد بحث مالی و مبلغ پیشنهادی برای تایسون و تیمش مطلوب نبوده و او مذاکرات را رها کرده است.

بر اساس بیانیه کریس لاورنس سر تیم مدیریتی هالیفیلد آنها قصد داشتند تا این مبارزه بزرگ را در استادیوم هارد راک در میامی برگزار کنند ولی مبلغ تضمین شده ۲۵ میلیون دلاری مورد توافق تایسون قرار نگرفته و او حاضر به ورود به رینگ با این مقدار پول نیست. او همچنین گفت که آنها توافق را تمام شده می دانستند ولی تیم تایسون تمام معادلات را به هم ریخت و همه چیز به یک باره خراب شد. با اینکه تیم طرفین همچنان به مذاکرات ادامه می دهند ولی تیم هالیفیلد با اوضاع پیش آمده توافق را سخت و نامتحمل ارزیابی کرد و به نظر رویای دیدن مبارزه سوم تایسون و هالیفیلد در سال ۲۰۲۱ دست نیافتنی به نظر می رسد.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.