www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13:45 1400/01/03

شکست مذاکرات تایسون و هالیفیلد!

مبلغ درخواستی مایک آهنین مذاکرات بر سر نبرد سوم دو اسطوره را متوقف کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، با خروج مایک تایسون قهرمان اسبق سنگین وزن بوکس دنیا از بازنشستگی و ورود مجددش به رینگ بوکس هیجان بسیاری در بین طرفداران بوکس ایجاد شد و به دنبال آن ایواندر هالیفیلد دیگر قهرمان اسطوره ای بوکس جهان هم از تصمیمش برای خروج از بازنشستگی خبر داد.

با این اتفاق، صحبت هایی مبنی بر احتمال برگزاری مبارزه سوم بین تایسون و هالیفیلد قوت گرفت و خود آنها هم برای این مبارزه از خود تمایل نشان دادند و خبرگزاری های مختلف هم از نزدیک بودن توافق نهایی و امضای قرارداد مبارزه گفتند.

ولی اکنون گزارش های رسیده حاوی خبرهای خوب و امیدوار کننده نیست چراکه به نظر می رسد بحث مالی و مبلغ پیشنهادی برای تایسون و تیمش مطلوب نبوده و او مذاکرات را رها کرده است.

بر اساس بیانیه کریس لاورنس سر تیم مدیریتی هالیفیلد آنها قصد داشتند تا این مبارزه بزرگ را در استادیوم هارد راک در میامی برگزار کنند ولی مبلغ تضمین شده ۲۵ میلیون دلاری مورد توافق تایسون قرار نگرفته و او حاضر به ورود به رینگ با این مقدار پول نیست. او همچنین گفت که آنها توافق را تمام شده می دانستند ولی تیم تایسون تمام معادلات را به هم ریخت و همه چیز به یک باره خراب شد. با اینکه تیم طرفین همچنان به مذاکرات ادامه می دهند ولی تیم هالیفیلد با اوضاع پیش آمده توافق را سخت و نامتحمل ارزیابی کرد و به نظر رویای دیدن مبارزه سوم تایسون و هالیفیلد در سال ۲۰۲۱ دست نیافتنی به نظر می رسد.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.