www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 13:06 1400/07/20

شرایط حضور در رقابت‌های انتخابی تیم‌ملی اعلام شد

فدراسیون تکواندو در آستانه آغاز سه رویداد بین المللی در تهران، شرایط حضور نفرات برتر این رقابتها در مسابقات انتخابی تیم ملی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سه رویداد بین المللی تکواندو تحت عنوان جام باشگاههای آسیا، جام فجر و رقابتهای آزاد از فردا به مدت 6 روز با حضور تیم‌های داخلی و خارجی در تهران برگزار خواهد شد.

فدراسیون تکواندو که در تلاش برای انتخاب تیم ملی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان است، اعلام کرد طلایی‌های جام باشگاه‌های آسیا و جام فجر، فینالیست‌های مسابقات آزاد آسیا و منتخبان کادر فنی این سه رویداد بین‌المللی جواز حضور در مرحله نخست انتخابی تیم ملی که می‌کنند.

قرار است بعد از پایان مسابقات بین المللی تهران زمان، مکان و شرایط برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی از سوی فدراسیون اعلام شد که علاوه بر نفراتی که از این سه رویداد به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد، نفرات برتر استان‌ها طبق سهمیه بندی خاص طبق رتبه بندی استان‌ها در این رقابتها شرکت خواهند داشت. ضمن اینکه سهمیه‌ای نیز به کادر فنی اختصاص داده خواهد شد تا نفرات مورد نظر خود را برای حضور در مسابقات انتخابی به فدراسیون معرفی کنند.

تا کنون برنامه مسابقات جهانی اعلام نشده، ولی با توجه به جلسات شورای اجرایی و مجمع عمومی فدراسیون جهانی که به صورت آنلاین برگزار شد، به احتمال فراوان شهر ووشی اواخر فروردین ما ۱۴۰۰ میزبان این رویداد جهانی خواهد بود.

آخرین اخبار

رویداد بعدی یو اف سی – UFC Fight Night 196
رویداد بعدی یو اف سی – UFC Fight Night 196
تیتر مبارزات ، مبارزه دسته میان وزن: پائولو کاستا – ماروین وِتوری است. کاستا: نفر دوم مدعیان میان وزن با رکورد ۱۳ برد – ۱ باخت و توری: نفر پنجم مدعیان میان وزن با رکورد ۱۷ برد – ۵ باخت