www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۴۳ 1400/10/09

شرایط برای انتخابات فدراسیون تکواندو آماده است

سرپرست فدراسیون تکواندو گفت: آماده برگزاری انتخابات ریاست فدراسیون تکواندو در ۱۵ دی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، فرامرز کیانی‌زاده درباره برگزاری انتخابات فدراسیون تکواندو گفت: دکتر سجادی می توانست برای ریاست قبلی فدراسیون تا زمان برگزاری انتخابات حکم سرپرستی بزند ولی به دلیل جلوگیری از ایجاد شائبه و برگزاری انتخاباتی شفاف و عادلانه برای اینجانب حکم سرپرستی زده شد.

سرپرست فدراسیون تکواندو افزود: مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی طبق روال قانونی و در زمان مقرر خود انجام شده و گزارش آن نیز به وزارت ورزش ارسال شده است. کمیسیون های ورزشکاران، مربیان و داوران نیز در زمان مشخص و طبق دستورالعمل‌های مربوطه تشکیل شده و لیست نفرات نیز به وزارت ورزش اعلام شده است. دعوت نامه برای حضور اعضا ارسال و برای برگزاری مجمع فدراسیون در ۱۵ دی آمادگی کامل وجود دارد.

وی افزود: پنج نفر کاندید ریاست فدراسیون هستند که منتظر اعلام کتبی صلاحیت آنها از سوی وزارت ورزش برای حضور در مجمع هستیم.

آخرین اخبار

تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
تمرین اصلی؛ پلانک شکم! + فیلم
این مدار تمرینی را ذخیره کنید! تمرین متمرکز برای هسته بدن، قسمت پایین کمر، شکم و باسن تا شروع به تقویت آن ناحیه کنید.
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
“آخرین امپراطور” پس از قبول شکست ، رسما از میادین حرفه ای خداحافظی کرد
صبح امروز تو مهمترین مبارزه رویداد بلاتور 290 ، رایان بِیدِر و فِدور املیاننکو سر عنوان قهرمانی سنگین وزن بلاتور به مصاف هم رفتن که بِیدر مدافع عنوان قهرمانی با ناک اوت فنی تو راند اول فدور رو شکست داد و از کمربندش دفاع کرد.