www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۴:۲۹ 1393/10/06

سوپر لیگ کاراته باشگاههای ایران؛ فرار آذرخودرو از شکست/ دانشگاه آزاد صدرنشین شد

نایب قهرمان فصل گذشته سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور در اولین بازی خود در فصل جدید این رقابتها به سختی از سد نماینده هرمزگان گذشت. به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، فصل جدید رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاههای ایران روز جمعه با برگزاری 8 بازی در سالن شهید افراسیابی آغاز شد و با وجود حضور اکثر ملی […]

نایب قهرمان فصل گذشته سوپر لیگ کاراته باشگاه‌های کشور در اولین بازی خود در فصل جدید این رقابتها به سختی از سد نماینده هرمزگان گذشت.

به گزارش خبرنگار “رزم نیوز” ، فصل جدید رقابتهای سوپر لیگ کاراته باشگاههای ایران روز جمعه با برگزاری 8 بازی در سالن شهید افراسیابی آغاز شد و با وجود حضور اکثر ملی پوشان، قهرمانان آسیا و جهان کمتر علاقمندی برای تماشای مسابقات پای به محل برگزاری این رقابتها گذاشت.

در هفته نخست تیم ها دوبار به روی تاتامی رفتند که در مرحله نخست صنعت برق هرمزگان 20 بر هفت هیات کاراته تهران را شکست داد، آوای رزم 24 بر صفر نتیجه را به دانشگاه آزاد واگذار کرد و  آذر خودور نوين قم 21 بر هفت از سد شهرداری سيرجان گذشت. شهيد ستاری قرچك هم در پیکار با آكادمی كاراته كمربند سياه 20 بر هفت بازنده تاتامی را ترک کرد.

در مرحله دوم مناطق نفت خيز جنوب که همچنان روی استفاده از کاراته کاهای جوان و بومی اصرار دارد با هدایت مهران بهنام فر 21بر پنج آوای رزم را شکست داد. شاگردان احمد صافی در تیم دانشگاه آزاد که شهرام هروی مربی خود را به همراه نداشتند 28 بر صفر شهید ستاری را از پیش رو برداشت و آكادمی كاراته كمربند سياه هم 20 بر هفت مقابل شهرداری سيرجان نتیجه را واگذار کرد.

اما در مهمترین بازی هفته آذرخودرو نوين قم که فصل قبل تا یک قدمی قهرمانی هم پیش رفت در پیکار با با صنعت برق هرمزگان به لطف کاتاروهای خود از شکست گریخت. شاگردان دباغیان در کومیته نتیجه را 13 بر هفت به حریف واگذار کردند و تنها با درخشش سید داود شاهچراغی در کاتای انفرادی و تیم کاتا با ترکیب خداشناس ، حسینی و قاسمی سه امتیاز حساس این بازی را به حساب خود واریز کردند تا در همین ابتدای کار از جدی ترین رقیب خود به لحاظ امتیازی عقب نباشند.

در کومیته رضا روشن و سجاد گنج زاده تنها کاراته کاهای پیروز آذرخودرو بودند. سامان حیدری در پیکار با صادق پروری آسیب دید و بازنده شد. امیر مشهدی، حامد حواسی و کیوان بابان برای برقی ها صاحب پیروزی شدند ، دیدار رضایی و پورفرج هم به تساوی انجامید تا دباغیان برای هفته آینده بیشتر روی انتخاب ارنج خود دقت کند.

در پایان هفته نخست دانشگاه آزاد با 6 امتیاز و تفاضل برد انفرادی 52 در صدر ایستاد. آذرخودرونوین قم با همین تعداد امتیاز و تفاضل 35 در مکان دوم ایستاد و سنعت برق هرمزگان با 3 امتیاز و تفاضل 33 خانه سوم را تصاحب کرد. تیم های آکادمی کمربند سیاه ، هیات کاراته سیرجان و مناطق نفت خیز جنوب هم با سه امتیاز و تفاضل متفاوت خانه های چهارم تا ششم را در اختیار دارند.

23[40]

برترينهاي هفته اول سوپر ليگ معرفي شدند

كميته مسابقات و ليگ فدراسيون اسامي برترينهاي هفته اول سوپر ليگ كاراته باشگاههاي كشور را معرفي كرد.

بر اين اساس اسامي نفرات برتر بدين شرح معرفي شده است:

كاتاي انفرادي: داود شاهچراغي از تيم آذرخودرو نوين قم

تيم برتر كوميته: صنعت برق هرمزگان

تيم برتر كاتا: آذر خودرو نوين قم

كوميته انفرادي: هامون درفشي پور از تيم دانشگاه آزاد اسلامي

همچنين كميته داوران فدراسيون كاراته نيز حميد نيكو همت را به عنوان داور برتر هفته اعلام كرد.

گفتني است در فصل جديد سوپر ليگ كاراته اسامي نفرات برتر هر هفته پس از پايان برگزاري رقابتها اعلام خواهد شد.

آخرین اخبار

علائم سکته مغزی + فیلم
علائم سکته مغزی + فیلم
• مورمور شدن ناگهانی • از دست دادن آنی و موقت تمرکز و هوشیاری • بروز آنی و گذرای سرگیجه • سردرد ناگهانی شدید • احساس طعم عجیب و غیرعادی در دهان • عصبانیت بی دلیل و یا واکنش نشان دادن عجیب به بروز مواردی کوچک • احساس بوی عجیب و غیرعادی در مشام • تغییر در بینایی، بروز دوبینی یا تاری دید