www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۳۴ 1393/08/23

سمندر : از نداشتن سرمربی ضربه خوردیم/ آشوری برکنار نمی شود

رئیس فدراسیون کاراته گفت: انتخاب نکردن سرمربی برای تیم شاید اشتباهی بود که اگر انجام نمی‌شود خیلی از حاشیه به وجود نمی آمد. علیرضا سمندر افزود: تیم ملی حاشیه های زیادی در ماه های گذشته داشت که اگر یک سرمربی مقتدر از ابتدا انتخاب می شد می توانست جلوی خیلی از این حواشی را بگیرد. […]

رئیس فدراسیون کاراته گفت: انتخاب نکردن سرمربی برای تیم شاید اشتباهی بود که اگر انجام نمی‌شود خیلی از حاشیه به وجود نمی آمد.

علیرضا سمندر افزود: تیم ملی حاشیه های زیادی در ماه های گذشته داشت که اگر یک سرمربی مقتدر از ابتدا انتخاب می شد می توانست جلوی خیلی از این حواشی را بگیرد. ضمن اینکه مدیر فنی هم نتوانست حاشیه ها مدیریت کند. به امید خدا تا سه هفته آینده یک مدیر فنی برای تیم ملی انتخاب خواهیم کرد تا با اختیار تام کارها را دنبال کند.

به گزارش “رزم نیوز” و به نقل از خبرگزاری مهر ، وی در مورد اینکه چرا مسئولین فدراسیون به جای حل کردن مشکلات در رسانه ها علیه هم مصاحبه می کنند به مهر پاسخ داد: من با هیچ کس مشکلی ندارم و تمام تلاشم برای بازگشت آرامش به این رشته پر افتخار است ولی برخی دوستان گویا دوستان ندارند کاراته به آرامش برسد. متاسفانه برخی سخنان مطرح می شود که نمی توان به آن پاسخ نداد.

رئیس فدراسیون کاراته در مورد باقی ماندن یکی از همراهان تیم و توصیه وی برای اعزام گفت: فرض کنیم من روز آخر اجازه سفر را به این همراه تیم ملی داده باشم ، ولی چه کسی برای او بلیط تهیه کرده بود؟ بلیط‌ها از چند روز قبل تهیه شده بود و برای این شخص خاص نیز هماهنگی ها صورت گرفته بود. اینکه چرا پای خود را کنار می کشند در زمان بروز مشکلات هنوز جای سئوال دارد.

سمندر افزود: کادر فنی تیم ملی برای این تیم زحمت کشیده بود و اینکه گفته می شود چون برای آنها مجوز صادر کردم ، این شخص هم مجوز گرفته صحیح نیست ، شخصی که کارمند فدراسیون است و صبح تا شب با دبیر فدراسیون کار می کند که نباید خود را کادر فنی و مربیان تیم ملی مقایسه کند. روی برخی مسائل قصد داشتم تا لحظه آغاز مجوز اعزام مربیان را صادر نکنم ولی چرا برای شخصی که با رفتنش مخالف بودم بلیط تهیه کردند؟

وی در مورد موفقیت تیم ملی و پایان حاشیه گفت: برنامه ای دارم تا خیلی زود این حاشیه ها پایان یابد. نمی دانم چرا حاشیه سازان از هر فرصتی برای ضربه زدن به این رشته استفاده می کنند. مشکل کاراته مدیریت نیست ، هر کسی هم که رئیس باشد بازهم حاشیه دست از سر این رشته بر نمی دارد. من با هیچ کاراته کایی مشکل ندارم و برای آرامش کاراته هر کاری لازم باشد انجام خواهم داد. می خواهم همه علاقمندان و دلسوزان این رشته کنار هم باشند و با کمک یکدیگر کاراته را بسازند.

رئیس فدراسیون در مورد کنار گذاشتن آشوری از سمت دبیری فدراسیون گفت: چنین برنامه ای ندارم ، آشوری فعلا دبیر فدراسیون است و در جلسه ای با رفع سوء تفاهمات کار را با قدرت ادامه خواهیم داد.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.