www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۴۱ 1395/02/01

سعید رجبی سومین طلای ایران را کسب کرد

تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم تیم ملی کشورمان با برتری مقابل نماینده المپیکی چین تایپه ای سومین طلای تیم کشورمان را به خود اختصاص داد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در ادامه این مسابقات که به میزبانی فیلیپین در مانیل جریان دارد سعید رجبی سومین طلای تیم کشورمان در این دوره از رقابتها را به […]

تکواندوکار وزن ۸۰- کیلوگرم تیم ملی کشورمان با برتری مقابل نماینده المپیکی چین تایپه ای سومین طلای تیم کشورمان را به خود اختصاص داد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، در ادامه این مسابقات که به میزبانی فیلیپین در مانیل جریان دارد سعید رجبی سومین طلای تیم کشورمان در این دوره از رقابتها را به خود اختصاص داد.

وی در وزن ۸۰- کیلوگرم با برتری مقابل «اكبر اتاخانوف» از قرقیزستان، «ماکسیم رافالوویچ» از ازبکستان و «فرهاد نگماتوف» از تاجیکستان راهی دیدار نهایی شد و در دیدار پایانی هم در یک رقابت نزدیک ۴بر۳  «لیو وی تینگ» از چین تایپه که سهیمه المپیک را در اختیار داشت ، پیروز شد و به نشان طلا دست پیدا کرد.

علیرضا علیاری دومین فینالیست تیم مردان کشورمان برای کسب مدال طلا نماینده کره جنوبی را پیش رو دارد. وی در وزن ۶۸- كيلوگرم در اولین دیدار ۱۷بر۳ «بنجامين سمبرانو» از فيليپين را شکست داد و با برتری ۸بر یک مقابل «زولفاديل» از سنگاپور  و ۱۵ بر ۸ مقابل  «يو جين هوانگ» از چين تايپه نیمه نهایی صعود کرد.

تا کنون تیم مردان ایران توسط آرمین هادی پور و میرهاشم حسینی دو نشان طلا و ابوالفضل یعقوبی یک نشان نقره کسب کرده و در مجموع هم برای چهارمین بار عنوان قهرمانی با به خود اختصاص داده است.

به نقل از خبرگزاری مهر

Tel-razmavar1

آخرین اخبار