www.khabarrazmavar.ir

ووشو قهرمانی آسیا-برونئی

شناسه خبر : 10:30 1398/05/27

سانداکاران ایران رقبای خود را شناختند

دهمین دوره رقابتهای ووشو قهرمانی آسیا در بخش ساندا قرعه کشی شد و نمایندگان ایران در هر دو بخش دختران و پسران با قرعه ای سخت مواجه شدند.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، این دوره از مسابقات صبح فردا دوشنبه ۲۸ مردادماه به میزبانی برونئی آغاز می شود. بر این اساس، مراسم وزن کشی و قرعه کشی مسابقات امروز برگزار شد تا ووشوکاران کشورمان حریفان خود را بشناسند.

در بخش ساندا و رده سنی نوجوانان یونس شهرکی در وزن ۴۵- کیلوگرم در نخستین مبارزه با ووشوکاری از اندونزی رقابت دارد.در وزن ۵۲- کیلوگرم آرین افراز به دیدار نماینده  هنگ کنگ می رود و سپس با هند مصاف می دهد. سهیل موسوی نیز در وزن ۵۶- کیلوگرم با رقیبی از چین پیکار می کند.

در رده سنی جوانان نیز علی ظفری در وزن ۵۲- کیلوگرم در گام نخست با ماکائو رو به رو می شود و در صورت پیروزی به دیدار حریفی از قرقیزستان می رود.در وزن ۵۶- کیلوگرم مهدی اکبری سانداکاری از کره جنوبی را پیش رو دارد و در صورت پیروزی به مصاف رقیب هندی می رود. در وزن ۶۵- کیلوگرم سیدمهدی رضوی با رقیبی از چین تایپه رو به رو می شود و سپس برنده چین و هند را پیش روی دارد. قرنی ابراهیمی در وزن ۷۰- کیلوگرم با حریفی از اردن و حسن لطفی هم در وزن ۸۰- کیلوگرم در گام نخست به مصاف نماینده چین خواهد رفت.

در بخش دختران و در رده سنی جوانان آیدا حیدری در وزن ۵۲- کیلوگرم بعد از یک دور استراحت، با برنده چین و هنگ کنگ رو در رو خواهد شد. در وزن ۵۶- کیلوگرم مهراسا عبدالهی در دور نخست استراحت دارد و سپس با ویتنام مصاف می دهد.

این رقابتها صبح فردا آغاز می شود.

آخرین اخبار