www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۰۲ 1393/12/03

زیر نظر فدراسیون جهانی برگزار شد؛ موفقیت دو نماینده داوری و مربیگری بین المللی کیک بوکسینگ ایران در ترکیه

این دوره زیر نظر فدراسیون جهانی كیك بوكسینگ واکو و با مدیریت ناصر نصیری و طی سه روز در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد که از نظر فنی در سطح بسیار مطلوبی قرار داشت. در پایان دوره مربیگری و داوری بین الملی کیک بوکسینگ واکو که در شهر آنتالیا تركیه برگزار شد، دو نماینده ایران […]

این دوره زیر نظر فدراسیون جهانی كیك بوكسینگ واکو و با مدیریت ناصر نصیری و طی سه روز در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد که از نظر فنی در سطح بسیار مطلوبی قرار داشت.

در پایان دوره مربیگری و داوری بین الملی کیک بوکسینگ واکو که در شهر آنتالیا تركیه برگزار شد، دو نماینده ایران سربلند بیرون آمدند.

به گزارش “رزم نیوز” ، عباس گیاهی مربی رسمی واکو ایران و از اعضای هیات داوران فدراسیون آسیایی کیک بوکسینگ واکو، با اعلام این خبر افزود: این دوره زیر نظر فدراسیون جهانی كیك بوكسینگ واکو و با مدیریت ناصر نصیری و طی سه روز در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد که از نظر فنی در سطح بسیار مطلوبی داشت و باعث بالا رفتن توانمندی های شرکت کنندگان و نهایتا کیک بوکسینگ کشورمان شد.

وی افزود: بنده به عنوان یک ایرانی به خود بالیدم و افتخاركردم وقتی می دیدم دکتر ناصر نصیری(نایب رئیس فدراسیون جهانی واكو، رئیس فدراسیون آسیایی واكو و رئیس انجمن واكو ایران)عهده دار مدیریت اجرایی برگزاری دوره است.

گفتنی است در پایان این دوره عباس گیاهی و رزاق جعفری توانستند با موفقیت دوره را به اتمام برسانند و برگ رزین دیگری بر افتخارات کیک بوکسینگ واکو ایران بیفزایند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.