www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۷:۰۲ 1393/12/03

زیر نظر فدراسیون جهانی برگزار شد؛ موفقیت دو نماینده داوری و مربیگری بین المللی کیک بوکسینگ ایران در ترکیه

این دوره زیر نظر فدراسیون جهانی كیك بوكسینگ واکو و با مدیریت ناصر نصیری و طی سه روز در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد که از نظر فنی در سطح بسیار مطلوبی قرار داشت. در پایان دوره مربیگری و داوری بین الملی کیک بوکسینگ واکو که در شهر آنتالیا تركیه برگزار شد، دو نماینده ایران […]

این دوره زیر نظر فدراسیون جهانی كیك بوكسینگ واکو و با مدیریت ناصر نصیری و طی سه روز در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد که از نظر فنی در سطح بسیار مطلوبی قرار داشت.

در پایان دوره مربیگری و داوری بین الملی کیک بوکسینگ واکو که در شهر آنتالیا تركیه برگزار شد، دو نماینده ایران سربلند بیرون آمدند.

به گزارش “رزم نیوز” ، عباس گیاهی مربی رسمی واکو ایران و از اعضای هیات داوران فدراسیون آسیایی کیک بوکسینگ واکو، با اعلام این خبر افزود: این دوره زیر نظر فدراسیون جهانی كیك بوكسینگ واکو و با مدیریت ناصر نصیری و طی سه روز در شهر آنتالیا ترکیه برگزار شد که از نظر فنی در سطح بسیار مطلوبی داشت و باعث بالا رفتن توانمندی های شرکت کنندگان و نهایتا کیک بوکسینگ کشورمان شد.

وی افزود: بنده به عنوان یک ایرانی به خود بالیدم و افتخاركردم وقتی می دیدم دکتر ناصر نصیری(نایب رئیس فدراسیون جهانی واكو، رئیس فدراسیون آسیایی واكو و رئیس انجمن واكو ایران)عهده دار مدیریت اجرایی برگزاری دوره است.

گفتنی است در پایان این دوره عباس گیاهی و رزاق جعفری توانستند با موفقیت دوره را به اتمام برسانند و برگ رزین دیگری بر افتخارات کیک بوکسینگ واکو ایران بیفزایند.

آخرین اخبار

قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
قهرمان بوکس جهان مسی را تهدید کرد + فیلم
ابهام درباره اینکه آیا لیونل مسی در خوشحالی آرژانتینی‌ها بعد از برد مکزیک در رختکن به لباس تیم حریف توهین کرده بحثی را در میان هواداران دو تیم راه انداخته و حتی کانلو آلوارز قهرمان بوکس مشهور در مکزیک مسی را تهدید کرده است.