www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۶:۱۴ 1398/09/11

زورآزمایی سنگین وزن ها در UFC واشنگتن!

اووریم و رُزِنسترویک در تیتر این مسابقات به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، رویداد UFC on ESPN 7 بامداد یکشنبه ۱۷ آذر ۹۸ و به میزبانی Capital One Arena شهر واشنگتن دی سی برگزار خواهد شد. این دومین میزبانی پایتخت ایالات متحده امریکا از رویدادهای یو اف سی است که نخستین آنها به سال ۲۰۱۱ و رویداد UFC Live: Cruz vs Johnson باز می گردد.

به هر روی در تیتر این مسابقات که جدالی از دسته سنگین وزن است، آلیستِر اووریم قهرمان اسبق کی وان، استرایک فورس و دریم به مصاف جرزینهو رُزِنسترویک از سورینام می رود. اووریم تا پیش از این قرار بود در این مسابقات با والت هریس مبارزه داشته باشد اما ماجرای مفقود شدن دختر هریس و به دنبال آن پیدا شدن جسد وی باعث شد تا یو اف سی رُزنسترویک را جایگزین هریس نماید.

در مبارزه ماقبل نبرد اصلی هم مارینا رودریگز و سینتیا کالویلو با یکدیگر تقابل خواهند داشت.
لیست کامل مبارزات رویداد یو اف سی واشنگتن بدین شرح می باشد:

مبارزات مقدماتی اول:
میان وزن: مخمود مُرادوف برابر تِرِوور اسمیت
سبک وزن:‌ جو سُلِکی برابر مَت ویمَن

مبارزات مقدماتی دوم:
پر وزن: برایس میچِل برابر مَت سِیلِس
ولترویت: تیاگو آلوِس برابر تیم مینس
خروس وزن: راب فونت برابر ریکی سایمون

مبارزات اصلی:
خروس وزن: کودی استامَن برابر سونگ یادونگ
خروس وزن زنان: اسپن لَد برابر یانا یونیتسکایا
سنگین وزن: استفات استرو برابر بن راثوِل
کاه وزن زنان: مارینا رودریگز برابر سینتیا کالویلو
سنگین وزن: آلیستر اووریم برابر جرزینهو رُزِنسترویک

آخرین اخبار

توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
توسط رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و نماینده ایران؛ مراسم رونمایی رسمی از کمربند طلایی قهرمانی دبلیو بی سی ایران برگزار شد
مراسم رونمایی از اولین و معتبرترین کمربند قهرمانی بوکس حرفه ای تاریخ بوکس ایران توسط ماروسیو سلیمان رئیس شورای جهانی بوکس حرفه ای و رضا جبارپور، نماینده تام الاختیار WBC در ایران و بنیانگذار بوکس حرفه ای ایران و در جریان برگزاری شصتمین کنگره جهانی دبلیو بی سی در شهر آکاپولکو مکزیک برگزار شد.
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
روزانه ۱۰ هزار قدم بردارید!
تعداد ۱۰ هزار قدم در روز هدفی ایده‌آل برای افرادی است که قصد دارند به صورت منظم فعالیت بدنی داشته باشند و از خطرات ناشی از کم‌تحرکی در امان بمانند.