www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 11:07 1399/10/22

زمان دور جدید تمرینات تیم ملی بوکس بزرگسالان مشخص شد

اردوی تیم ملی بوکس بزرگسالان کشورمان با 8 بوکسور از 25 دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، مرحله هفتم اردوی آماده‌سازی تیم ملی بوکس بزرگسالان کشورمان برای شرکت در رقابت‌های گزینشی المپیک و بازی‌های المپیک توکیو با حضور هشت بوکسور از پنجشنبه (25 دی ماه) در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز می‌شود. تمرینات این مرحله هم تا 18 بهمن ماه ادامه دارد.

سید شاهین موسوی، دانیال شه‌بخش، امید احمدی‌صفا، باقر فرجی، احسان روزبهانی، مسلم مقصودی، پوریا امیری و میثم قشلاقی هشت بوکسور حاضر در اردو هستند.

همچنین در این مرحله از اردو، تیم ملی سوریه از روز چهارم بهمن ماه اردوی مشترک خود را با تیم کشورمان آغاز خواهد کرد و در نهایت در روز 16 بهمن نیز یک بازی تدارکاتی با تیم ایران خواهد داشت.

آخرین اخبار

تصویر فلوید روی کمربند WBC
تصویر فلوید روی کمربند WBC
شورای بوکس جهانی به طور رسمی اعلام کرد که زین پس تصویر اسطوره بی شکست بوکس جهان روی کمربندهای این سازمان قرار خواهد گرفت‌.
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
تفاوق بزرگ در آستانه نهایی شدن!
جاشوا و فیوری بهار سال بعد برای یکی کردن عناوین قهرمانی سنگین وزن جهان رو در روی یکدیگر قرار خواهند گرفت/تلاش وایلدر و تیمش برای جلوگیری از این مبارزه.
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
اردوی بانوان کاراته کا از امروز کلید خورد
به گزارش پایگاه خبری رزم آور ،مرحله سوم اردوی تیم ملی کاراته بانوان کشورمان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از امروز یک شنبه ۲۸ دی ماه در مجموعه ورزشی انقلاب تهران آغاز  شد. حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور،...
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
سیلی «هادی ساعی» به خودش!
آنچه در ذهن مردم نقش می‌بندد، بازتاب رفتار شماست و اگر روی بلندترین سکوها ایستاده باشید، باید بدانید که ممکن است فاصله شما تا سقوط، تنها یک قدم است.