www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۲:۱۴ 1400/03/09

رویای شکست ناپذیر، همچنان شکست ناپذیر

دِوین هِنی با غلبه بر خورخه لینارس برای سومین بار از کمربند قهرمانی خود دفاع کرد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، سالن Michelob Ultra Arena در لاس وگاس امریکا صبح یکشنبه میزبان یکی از رویدادهای مهم سال ۲۰۲۱ بود. جایی که در تیتر مبارزات، دِوین هنی قهرمان بی شکست دسته سبک وزن WBC به مصاف خورخه لینارس ونزوئلایی قهرمان سه کلاس وزنی مختلف رفت و پس از دوازده راند مبارزه نفس گیر این هِنی بود که با رای متحد داوران (دو رای ۱۱۶-۱۱۲ و یک رای ۱۱۵-۱۱۳) بر لینارس پیروز شد و برای سومین بار از عنوان قهرمانی خود دفاع کرد. البته این پیروزی به آسانی برای هنی به دست نیامد و در راند دهم لینارس با ضربات راستش تا آستانه ناک داون کردن قهرمان پیش رفت ولی زنگ پایان راند به داد هنی رسید و فرصت را از “اِل نینو” گرفت.
هِنی پس از پایان مبارزه گفت: “او با یک ضربه خوب به من آسیب زد و من را به دردسر انداخت ولی توانستم کارم را انجام دهم. بوکس همین است شما با ضربات سنگین مورد حمله قرار می گیرید ولی مسئله این است که پس از آن هوشمندانه به کارتان ادامه دهید. من زمین نخوردم و آسیب شدیدی ندیدم. من سبک وزن هایی را دیدم که پس از این نوع ضربات به کف رینگ می افتند ولی برای من این اتفاق نیافتاد.”

هنی درباره مبارزه بعدی خود هم گفت: “اگر تئوفیمو لوپز نفر بعدیست، بریم که انجامش بدیم. اگه تئوفیمو می خواهد نفر بعدی باشد بریم سر همه کمربندها مبارزه کنیم. قهرمانی بلامنازع واقعی.”

آخرین اخبار