www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۰:۲۲ 1398/07/28

رودکی نایب رئیس انجمن کوراش شد/ دلیریان رئیس کمیته فنی

معرفی مسئولان جدید انجمن کوراش حکایت از تغییرات گسترده در این رشته دارد که مهمترین آن حضور قهرمان سابق جودو ایران به عنوان نایب رئیس است.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، با توجه اهمیت حضور در بازیهای آسیایی و رقابتهای قهرمانی جهان از یک سو و گسترش روز افزون این رشته در کشور تغییرات گسترده‌ای در ساختار اداری این انجمن صورت گرفت. بر همین اساس سوی محمدرضا نصیری نژاد رئیس انجمن کوراش کشور احکام ارکان و کمیته های این انجمن برای یک دوره یک ساله صادر شد.

از مهمترین این تغییرات می توان به حضور محمدرضا رودکی به سمت نایب رییس انجمن کوراش کشور اشاره کرد. وی عضو پیشین تیم ملی جودو و مدیر تیم‌های ملی در زمان تصدی محمد درخشان بود. این این انتصاب سمت مدیر تیم های ملی و از این پس تصمیمات فنی و انتخاب مربیان و جهت دهی فعالیت های آن و نظارت بر آنها  به شورای فنی با مسئولیت مصطفی دلیریان پر افتخارترین کوراش کار کشور واگذار شد.

از دیگر تغییرات این انجمن می توان به حضور فریبا باقری باغان در سمت نایب رئیسی بانوان، محسن رستمی به عنوان رییس کمیته داوران،  محسن بخشایی در سمت رییس کمیته آموزش و مربیان، ایرج اکبرلو  رییس کمیته حقوقی و انضباطی، محمود زنده روحانی رییس کمیته اموراستانها، محمد وحیدپور اسفندیار رییس کمیته برگزاری رویدادها، حسن روشنایی رییس کمیته تیم های ملی، هادی پورانیان رییس کمیته امور بین الملل و سینا سلمان پور به عنوان رییس کمیته جانبازان و معلولین اشاره کرد.

ضمن اینکه کادر فنی تیم ملی بزرگسالان رضا مهنان (سرمربی )، قنبرعلی قنبری و محمد حسن مجلسی (مربی)، کادر فنی تیم ملی جوانان علی معلومات (سرمربی) ، حسین علی اکبری (مربی)، کادرفنی تیم های ملی بزرگسالان(بانوان) بتول پاکروح (سرمربی )، و فاطمه اسلامی (مربی) انتخاب و معرفی شدند.

آخرین اخبار

دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.