www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۵:۵۴ 1394/02/28

رمز گشایی از ناگفته های اعزام آسیایی جودو / زارعیان، میهمان ویژه رزم نیوز

مجید زارعیان، سرمربی تیم ملی جودوی بزرگسالان، فردا سه شنبه 29 اردیبهشت میهمان رزم نیوز است. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، بر اساس برنامه ریزی انجام شده و دعوت از سرمربی تیم ملی جودو، زارعیان از ساعت 11:30 الی 13 میهمان حضوری رزم نیوز خواهد بود که در این مدت ضمن پاسخگویی به سوالات […]

مجید زارعیان، سرمربی تیم ملی جودوی بزرگسالان، فردا سه شنبه 29 اردیبهشت میهمان رزم نیوز است.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز، بر اساس برنامه ریزی انجام شده و دعوت از سرمربی تیم ملی جودو، زارعیان از ساعت 11:30 الی 13 میهمان حضوری رزم نیوز خواهد بود که در این مدت ضمن پاسخگویی به سوالات مطرح شده، کلیه علاقمندان جودو نیز می توانند از ساعت 13 الی 14، سوالات خود را به صورت مستقیم و با تلفن: 021/44892909 با زارعیان مطرح و شنونده پاسخ های مستقیم وی باشند.

همچنین سایر علاقمندان نیز می توانند در صورت تمایل، از طریق سامانه: 30006397 سوالات خود را به صورت پیام کوتاه ارسال نموده تا برای سرمربی تیم ملی جودو طرح و پاسخ های لازم، عنوان شود.

آخرین اخبار

وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
وقتی هالک فوتوشاپی به اعتبار ملی ضربه می‌زند/ تراژدی سلبریتی اینستاگرامی و فریب خودخواسته فالوئرها
اعتبار بخشیدن به شخصیت‌ها و موقعیت‌های فیک در فضای مجازی، گاه به قیمت بردن آبروی یک کشور تمام می‌شود. مثل ماجرای دروغین «هالک ایرانی» که در نتیجه چند سال قهرمان‌سازی مجازی و ایجاد کاسبی پرسود در صنعت بلاگری، خیلی گران تمام شد.