www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : 17:01 1399/12/21

رعد پدافند قهرمان سوپر لیگ برتر جودو شد

پرونده سومین دوره رقابت‌های سوپر لیگ جودو باشگاه‌های کشور با معرفی تیم‌های برتر در سالن شهید افراسیابی بسته شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، سومین دوره رقابت‌های سوپر لیگ جودو باشگاه‌های کشور چهارشنبه ۲۰ اسفندماه با حضور ۱۶ تیم در سالن شهید افراسیابی تهران آغاز شد که در پایان مرحله مقدماتی هشت تیم رعد پدافند سمنان، هیأت جودوی استان البرز، تأسیسات ترخان نوشهر، نفت مسجد سلیمان، خانه جودوی شهرری، هیأت جودوی استان قم، خوشگوار مشهد و هیئت جودو استان اصفهان به مرحله دوم صعود کردند.

رقابتهای مرحله دوم نیز امروز پنجشنبه برگزار شد که در پایان تیم‌های رعد پدافند سمنان و خوشگوار مشهد به دیدار نهایی راه یافتند. دیدار فینال یک مبارزه جذاب و تماشایی بین ملی پوشان دوتیم بود که در پایان سمنانی‌ها بودند که با پیروزی ۴ بر ۳ عنوان نخست را به خود اختصاص دادند.

علی قلی پور، احسان بهرامیان و سعید مرادی مردان پیروز خوشگوار بودند و برای رعد پدافند هم شایان نصیرپور، وحید نوری، محمدرضا صدیقی و مهدی فتحی پور چهار پیروزی کسب کردند.

خانه جودو ملک هم در دیدار رده بندی ۴ بر ۴ تأسیسات ترخان نوشهر را از پیش رو برداشت و عنوان سوم را به خود اختصاص داد. کیوان مهدیزاده، ابوالفضل محمدی، پوریا شکری و محمد ملک محمدی جودوکاران پیروز خانه جودو ملک بودند. سعیدکرجی، عیسی روایی و محمد حسین بابائیان هم برای ترخان پیروزی کسب کردند.

مصطفی ریاحی فر از رعد پدافند سمنان به عنوان فنی‌ترین جودوکار و صالحی جوان‌ترین جودو کار رقابت‌های سوپر لیگ معرفی شدند و توسط وزیر ورزش مورد تجلیل قرار گرفتند.

تیم تاسیسات ترخان نیز کاپ اخلاق مسابقات را دریافت کرد.

دیدار نهایی این مسابقات در حضور مسعود سلطانی فر وزیران ورزش و جوانان برگزار شد.

آخرین اخبار

اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
اوجی: یکی از دغدغه های اصلی جامعه رزمی، ساماندهی هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران بود
رئیس هیئت انجمن های ورزش های رزمی استان فارس گفت: کسب مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران سر و سامان دادن به اوضاع آن در کشور، یکی از دغدغه های بزرگ برای تمامی ادارات کل و هیئت استانها بود و هیچ کدام از فدراسیون ها مسئولیت فعالیت های آن را نمی پذیرفت.
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
صحبت های رئیس فدراسیون در مورد مجوز فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران
یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی : قوانین بین المللی باید سرلوحه کار انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA ) قرار گیرد. / فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به صورت آماتور است و درمورد شکل حرفه ای آن و همچنین مسابقات بانوان ، باید از وزارت ورزش و جوانان مجوز بگیریم. / انجمن MMA سبک نیست و درجات فنی، دان ، مربیگری و ... ندارد.
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا:  برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
روز دوم مسابقات جودو قهرمانی آسیا: برنز ملایی با ضربه فنی نماینده ایران/ دست کاپیتان هم به مدال نرسید
دو نماینده جودو ایران ، در روز دوم رقابت های قهرمانی آسیا قرقیزستان از رسیدن به مدال بازماندند اما سعید ملایی که با پرچم مغولستان به روی تاتامی رفته بود، صاحب گردن آویز برنز شد.
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
اسحاقی: اجازه نمی دهیم سودجویان از قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) در ایران، سواستفاده کنند
بازرس فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی گفت: قانونی شدن فعالیت هنرهای رزمی ترکیبی(MMA) در ایران به این معنی نیست که راه برای افراد سودجو باز شده باشد و همه مدعی برگزاری مسابقات آن شوند.