www.khabarrazmavar.ir

لیگ برتر تکواندو؛

شناسه خبر : 17:55 1398/07/15

رضایت از سیستم پیشرفته داوری تا غیبت رئیس داوران

فصل جدید رقابتهای لیگ برتر تکواندو در غیاب رئیس کمیته داوران فدراسیون و توافق کادر فنی تیم های شرکت کننده با تیم ملی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور، پانزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور امروز دوشنبه ۱۵ مهرماه با حضور ۹ تیم کن،  فرمانیه، دانشگاه آزاد، پالایش نفت آبادان، شهرداری ورامین،  باشگاه یزدان، پاس قوامین ،کانون مهاجر و مس کرمان در خانه تکواندو آغاز شد.

در هفته نخست استقبال علاقمندان به تکواندو چندان رضایت بخش نبود و تنها تکواندوکاران تیم های شرکت کننده در سالن خانه تکواندو مسابقات را از نزدیک تماشا کردند.

هادی ساعی مشاور فنی تیم تکواندو فرمانیه در سالن خانه تکواندو حضور یافت و علی رغم اصرار مسئولان برگزاری به جایگاه ویژه نرفت و در میان تماشاگران مسابقات تیم خود را دنبال کرد.

حافظ مهدوی رئیس کمیته داوران فدراسیون تکواندو که برای تدریس داوری راهی پاکستان شده، این هفته حضور نداشت و حسینعلی نظری از داوران درجه یک کشور که سابقه ریاست کمیته داوران را در کارنامه دارد، مسئولیت داوران را برعهده داشت.

مصطفی بابایی دبیر اجرایی لیگ برتر تلاش زیادی داشت و مسابقات را به بهترین شکل برگزار کرد.

استفاده از سیستم های جدید داوری رضایت مربیان تیم های شرکت کننده را در پی داشت.

تیم ملی تکواندو بانوان با حضور در سالن خانه تکواندو مسابقات لیگ برتر را از نزدیک تماشا کردند.

فریبرز عسگری، علی محمد بسحاق مربیان تیم ملی  کشورمان و امید غلامزاده مربی ایرانی تیم ملی چین تایپه نیز  در سالن حضور داشتند.

با هماهنگی کادر فنی تیم ملی و مربیان تیم های باشگاهی در بازیهای این هفته ملی پوشان اعزامی به رقابتهای گرندپری بلغارستان در ترکیب تیم های خود قرار نگرفتند.

آخرین اخبار

هروی: نداشتن پورشیب یا گنج‌زاده در المپیک بزرگترین درد کاراته ایران است
هروی: نداشتن پورشیب یا گنج‌زاده در المپیک بزرگترین درد کاراته ایران است
سرمربی تیم ملی کاراته با تاکید بر قابلیت‌های فنی ذبیح‌الله پورشیب و سجاد گنج‌زاده در رقابت برای کسب سهمیه المپیک، گفت: بزرگترین درد برای ما این است که نمی‌توانیم هر دوی آن‌ها را در المپیک داشته باشیم.