www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۱۸:۲۳ 1401/01/09

رای دادگاه حکمیت ورزش درباره جودوی ایران برای سومین بار تمدید شد

رای دادگاه حکمیت ورزش در خصوص وضعیت فدراسیون جودو برای سومین بار به تاخیر افتاد.

به گزارش پایگاه خبری رزم آور ، دادگاه حکمیت ورزش امروز سه شنبه نهم فروردین ماه ۱۴۰۱ با ارسال ایمیلی به فدراسیون جودو کشورمان، زمان اعلام رای نهایی دادگاه حکمیت را یک ماه دیگر تمدید کرده است.

سرانجام امروز نهم فروردین ماه سال ۱۴۰۱ ایمیل جدیدی از سوی دادگاه حکمیت ورزش به فدراسیون جودو کشورمان ارسال شده و در آن ایمیل آمده است: با توجه به حساسیت پرونده و نیاز به بررسی بیشتر برای داوران، زمان اعلام رای نهایی یک ماه دیگر تمدید شد.

لازم به ذکر است، آذرماه سال گذشته (۱۴۰۰) قرار بود نتیجه رای دادگاه حکمیت ورزش اعلام شود، اما رای صادر نشد و نتیجه رای دادگاه CAS به دلیل حساسیت پرونده و بررسی بیشتر از سوی داوران، دوماه تمدید شد.

پس از پایان دوماه، دادگاه حکمیت برای دومین بار اسفندماه سال گذشته مجددا نتیجه رای دادگاه را یک ماه دیگر تمدید کرد و در نهایت امروز نهم فروردین ماه ۱۴۰۱ برای سومین بار نتیجه رای دادگاه حکمیت ورزش یک ماه دیگر تمدید شد.

آخرین اخبار

آموزش شگردهای مبارزه
آموزش شگردهای مبارزه
از تکنیک ضربه زدن به ساق پای حریف استفاده کن تا فرصتی برای حمله با دست‌هات پیدا کنی
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
دستور وزیر ورزش پس از درگذشت بوکسور جوان
در پی درگذشت بوکسور جوان ملایری حین برگزاری مسابقات استانی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای، مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون بوکس مامور پیگیری این موضوع شدند.