www.khabarrazmavar.ir

شناسه خبر : ۲۳:۰۷ 1395/02/27

رئیس فدراسیون جهانی بوکس وارد تهران شد

رئیس تایوانی فدراسیون جهانی بوکس (آیبا) امروز دوشنبه به منظور دیدار مسئولان ورزش و رئیس فدراسیون بوکس ایران وارد تهران شد. به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، «چینگ کو وو» با دعوت احمد ناطق نوری رئیس فدراسیون بوکس ایران، امروز با استقبال مسئولان این رشته از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد […]

رئیس تایوانی فدراسیون جهانی بوکس (آیبا) امروز دوشنبه به منظور دیدار مسئولان ورزش و رئیس فدراسیون بوکس ایران وارد تهران شد.

به گزارش پایگاه خبری رزم نیوز ، «چینگ کو وو» با دعوت احمد ناطق نوری رئیس فدراسیون بوکس ایران، امروز با استقبال مسئولان این رشته از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد تهران شد.

وی که عضو هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک نیز محسوب می شود، قرار است فردا (سه شنبه) نشستی با محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان ایران و همچنین روز چهارشنبه با کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک ایران دیدار و گفت وگو کند.
چینگ کو وو، متولد 18 اکتبر 1946 است. وی مهندس معمار و بازیکن اسبق بسکتبال تایوان بوده است و از سال 1988 به عنوان یکی از اعضای کمیته بین المللی المپیک فعالیت می کند.
وی قبل از ریاست بوکس جهانی به عنوان یک عضو اجرایی انجمن بین المللی بوکس فعالیت می کرد و در سال 2006 میلادی با شعار، یک ساختار حرفه ای، شفاف و قابل اعتماد به عنوان رئیس فدراسیون جهانی بوکس انتخاب شد. وی سال 2011 نیز مسابقات بوکس حرفه ای را راه اندازی کرد.

Tel-razmavar1

آخرین اخبار

ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
ترکیب تیم ملی تکواندو بانوان معرفی شد
پس از بازگشت تیم ملی تکواندو بانوان در رقابت های بین المللی صربستان و ارزیابی عمکلرد ملی پوشان در این رویداد تدارکاتی، ترکیب این تیم برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا معرفی شد.